Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek melyik jobb...

Szerintetek melyik jobb szakma? A műkörmös vagy tanítani embereket lovagolni

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni mert mind a kettőt szeretem de nem tudok dönteni hogy melyik érné meg jobban kitanulnom. Mert a körmös leszek akkor egész héten ülök, de jól keres (jobb esetben) . A lovas pedig azért mert ott az állatokkal lehetek és dolgozok normálisan,de az szerintem annyira nem keres jól. Csak az a baj hogy jó lenne egy olyan állás ami jól keres mert nagyon sokat akarok jótékonykodni és hát azért ahoz kell pénz

2018. nov. 2. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon fiatal lehetsz még az elképzeléseid alapján.

Műkörmössel sajnos Dunát lehetne rekeszteni, akinek nincs ötlete, vagy munkanélküli, pár hónap alatt elvégzi. Legálisan nehéz megélni belőle, sok a kiadás, amúgy meg nagyon sok barát kell, aki hozzád jár, hogy legyen belőle pénzed.

A lovas munkát, ami nem csak oktatásból áll, hanem gondozásból is, tanítják egyetemen is már. Eléggé szűk szakma, nem egyszerű elhelyezkedni benne, sokat kell utazni, saját lábon pedig hatalmas költség foglalkozni vele.

Hát, majd még gondold ezt át.

2018. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, elég fiatal vagyok, nem is értem miért gondolkozok még ezen😂de azért köszi a választ
2018. nov. 2. 21:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a kettőt kitanulhatnád, és akkor egyiket másodállásban.
2018. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*vagy rendesen, vagy esetleg csak barátnőknek; vmeiket.
2018. nov. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó ötlet köszi
2018. nov. 3. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!