Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért akarnak az emberek...

Miért akarnak az emberek diplomát, amikor manapság szakmával szénné keresi magát mindegyik melós? Lényegében bármelyik ács, burkoló, műkörmös zsebre rak egy felsővezetőt egy multinál

Figyelt kérdés

2020. dec. 24. 18:45
 11/94 A kérdező kommentje:
Ha már fodrászokról van szó, mindegyiknél ezt látom. Napi bevétel olyan 200 ezer Ft körül alsóhangon, költség nem túl magas.
2020. dec. 24. 19:18
 12/94 A kérdező kommentje:
10-es, nem vagyok irigy, én is szakmával keresek havi több millió Ft-t. Csak felmerült bennem, hogy miért tanulnak meg dolgoznak az emberek aprópénzért, amikor sokkal egyszerűbben is sokszorosát meg lehet keresni
2020. dec. 24. 19:20
 13/94 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szakmával?

A fodrászok most elég rosszul keresnek az enyém még árat is csökkentett és azonnal tudott fogadni, azelőtt még flegmaszerüen csak folyamatosan emelt és hetekre be volt táblázva, virus előtt, most vége, nem sok vendége van mesélte

2020. dec. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/94 A kérdező kommentje:
Gondolom amikor be volt táblázva rommá kereste magát
2020. dec. 24. 19:26
 15/94 anonim ***** válasza:
27%

Vannak diplomához kötött munkakörök, mint az orvos, mérnök, tudományos területek.


Ezeket máshogy nem lehet végezni, csak diplomával.


Azt én sem értem, hogy különböző büfé szakok egyáltalán minek vannak.... 😁

2020. dec. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/94 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező vállalkozó kamukérdés gyáros kisiparos.
2020. dec. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/94 anonim ***** válasza:
100%

Inkább arra válaszolj milyen szakmában utazol amivel ennyit keresel vállalkozóként?

Vagy egy újabb kamus vagy az oldalon?

2020. dec. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/94 anonim ***** válasza:
100%
A sértődött diplomás ma este is ráér.
2020. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/94 anonim ***** válasza:
66%
Hát épitőmérnökként hozzátenném, hogy egy építkezésen a szakik fele lassan katás egyszemélyes kisvállalkozó. Mondjuk aki nem alkoholista, van pár év gyakorlata és minimális ambíciója. Csak úgy röpködnek a napi 40-100 ezres számlázások munkanemtől függően. És a fővállalkozó meg az alkalmazottaik biztosítanak minden anyagot és körülményt a munkaterületen. Ők meg méltoztatnak ennyiért megcsinálni. Villanyszerelő, Kőműves, víz-gazszerelő, ács, bádogos most annyit kér amennyit akar.
2020. dec. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/94 anonim ***** válasza:
80%
És ismerek olyanokat akik az elmúlt 5 évben ( csok meg hasonló berobbanása óta ) felhúztak kb nulláról egy családi házat.
2020. dec. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!