Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan tudhatjuk hogy melyik...

Lótusz szirmok kérdése:

Honnan tudhatjuk hogy melyik MLM rendszer verne át minket és melyik nem?

Figyelt kérdés
vannak bőven csalók az mlm-esek között is, ezt mindenki tudja. na most akkor honnan is lehet tudni azt h melyik társaság fizet ki minket, és nem pedig szélhámos módra elcsalja a pénzünket?

2013. szept. 14. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
39%

Véletlen elküldtem. Ennyire nem lehet valaki naív. Ezek szerint a Milka is az apple partnere, mert most éppen ott is apple cuccokat lehet nyerni. Meg a világos többszázezer ilyen nyerményjáték van még. Az applenek ezekhez SEMMI KÖZE.

Ez elég hülye egy logika, hogy ezért szerződnének.

2013. szept. 21. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
43%

Alapítva: 2007 - USA


2012 óta létezik a weblapjuk de ne zavarjon....


"Magyarországi képviselet: Attila Juhász "


Irtó komoly cég lehet, ahol 1 db név van megadva, mint "képviselet"....


Jól értem amúgy, hogy ezek a szerencsétlenek azt próbálják pénzért árulni amit a SKYPE INGYEN AD kb. 10 éve?!

2013. szept. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 A kérdező kommentje:

nem tudom ki irta h havi több ezer Ft-ot kell befizetni a szolgáltatásért. az első hónapban nem kell befizetni mert a regisztrációs díj miatt nem kell. utána amiikor az ember átvált a drágább csomagra, ahol már magasabbak a jutalékok ott kell több ezret fizetni havonta. de ez sem több 4000 valahány Ft-nál. míg a kisebb csomag esetén 9,9 USD azaz 2000 valahány Ft.

miért hasonlítgatjátok a Talk Fusion-höz? hallottam már róla de még ha hasonlóak is akkor sem egy és ugyanaz. miért a TalkFusion piramisjáték volt vagy mi?

2013. szept. 21. 12:35
 64/81 A kérdező kommentje:
ja, meg ezek a videoe-mailek amiket a wowee ad, ezek teljesen mások mint egy skypeos videózás. a minőség is sokkal jobb. nem hasonlítgatnám holmi skype videóhoz.
2013. szept. 21. 12:51
 65/81 anonim ***** válasza:
49%

Na akkor fejtsd ki nekem, hogy a skype FULLHD felbontású videóhívásánál miként tud ez a csodálatos cég jobbat nyújtani :D


Komolyan, már nekem égő olvasni azt a sok butaságot, amit összehordasz, nem hiszem el, hogy te nem veszed észre, hogy mennyire gáz vagy.

2013. szept. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:

Ha már ennyire belemerültél, akkor talán utána nézhetnél a konkurenciának Talk Fusion.

A TF szintén ilyen haszontalan dolgot ad, amire a legtöbb embernek nincs szüksége, de mégis van sok hülye aki előfizet egy ilyen haszontalan és máshol tényleg ingyenes szolgáltatásra.

Max a webkonferencia szoba ami értelmes, de az is van akár ingyen is.

De egy biztos, hogy van olcsóbb, mint a TF.


Ez a másik "csodacég" ugyanazt nyújtja. Ha már belekezdtél legalább tudnád is, hogy mivel állsz szemben.

2013. szept. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:

joszandek, tegnap 12:15

Igen, mint fentebb írtam, ez definíció kérdése. Ha úgy definiáljuk a piramis rendszer fogalmát, ahogy te itt tetted, akkor az MLM is piramis (meg talán szinte minden, amiben létezik valamilyen szintű vezetés).


Más kérdés, hogy a definíciód nem tartom jónak, és én nem abban az értelemben használom a fogalmat. Nem ragozom tovább, úgyis érted. A minőségi különbség, amit írtam az MLM és a klasszikus vállalati struktúrák között létezik. Függetlenül attól, hogy adunk-e neki nevet, és milyen nevet adunk neki.

2013. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 A kérdező kommentje:
na jó de a Talk Fusiont is itt szidjátok közbe meg már az is megélt néhány évet. mennyit is pontosan?
2013. szept. 21. 19:46
 69/81 anonim ***** válasza:
88%
# 65-ös felvetésre "elfelejtettél" válaszolni...
2013. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 A kérdező kommentje:
ne csináld már, biztos igényesebb valamivel. hidd el h lehet jobbat csinálni mint a skype HD-je....
2013. szept. 21. 22:25
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!