Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan tudhatjuk hogy melyik...

Lótusz szirmok kérdése:

Honnan tudhatjuk hogy melyik MLM rendszer verne át minket és melyik nem?

Figyelt kérdés
vannak bőven csalók az mlm-esek között is, ezt mindenki tudja. na most akkor honnan is lehet tudni azt h melyik társaság fizet ki minket, és nem pedig szélhámos módra elcsalja a pénzünket?

2013. szept. 14. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
Talán a régi ismerte, mint pl. Avon.
2013. szept. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
18%

Ismét általánosítasz és még mindig kevered az MLM-et meg a piramisjátékokat. Majd ha eljutsz oda, hogy megérted, hogy az MLM nem csalja ki a pénzed, akkor rájössz, hogy kik a csalók. De már a másik kérdésnél is leírtam, hogy az MLM cégeknél van normális termék és nem valami kamu. Ez az egyik pont.

Aztán legalább 5 éve működjön a piramisjátékok nem élnek meg ennyi időt.

Nem árt ha van írásos szerződés, ez az MLM cégeknél nem okoz problémát. A piramisjátékok viszont általában csak neten működnek és semmi papírt nem adnak.

Ha van magyar bejegyzett cég, akkor már nagy gond nem lehet.

A piramisjátékokat valahová a világ végére jegyzik be, de már ezt is leírtam a másik kérdésnél.

2013. szept. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
28%
Már megint te...
2013. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
58%

Első lépésnek konkretizálhatnád, hogy mit értesz az alatt, hogy "átvernek"? A legálisan működő MLM-eknél én olyat még nem hallottam, hogy nem fizetnék ki a tagot.


Azt, hogy mi a legálisan működő MLM marha könnyű kiderítened:

www.e-cegjegyzek.hu, cégnév vagy adószám beír és már látod is, hogy léteznek-e ill. mióta léteznek. Ha nem múlt héten alakult és nem 300e a törzstőkéje az már jó jel...

2013. szept. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 A kérdező kommentje:

ez a cégjegyzék hasznos, köszönöm!

hogy mit értek átverésnek? hát pl. h milliókat ígérnek csillogó villogó weboldallal amin olyan képek vannak h száll a pénz a levegőbe meg autók vannak fent..... és mellé van írva h milliomos leszel pár hét alatt meg ilyesmik. a hülye is látja h az átverés. olyan nem létezik h valaki milliomos legyen pár hét alatt mlm-el. max. évek alatt. és pedig rengeteg ilyen csillogó villogó weboldal van tele mindenféle százezres, milliós ígéretekkel. szánalmas.

2013. szept. 14. 22:57
 6/81 anonim ***** válasza:
62%

ma 22:47

Attól, hogy nincs Mo-i képviselete még nem lesz illegális. Lásd neways. Szállítanak Mo-ra csak nincs székhelyük itt.


Viszont az sem garancia, hogyha már működő és bejegyzett cégről van szó. Lásd Organic Mission 3 év után kiszipkázták belőle a pénzt és eltűntek.


Ezért írtam a feltételeket pl az 5 évet és a termékeket meg az egyebeket, nem utolsó sorban az írásos szerződést.


ma 22:57

Igen jól látod, ezek a piramisjátékok és nem az MLM-ek. Ne keverd a kettőt. Az MLM cégek sosem úgy hirdetik magukat ahogy ezek az oldalak.

De ha te is tudod a választ, akkor nem is kell ezt megkérdezni. :) Senki nem lett még milliomos az MLM-ből munka nélkül és pláne nem pár hét alatt.

2013. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként melyik oldalak is ezek? Vagy ez az a kategória amikor hallottál valamit valahol?
2013. szept. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
100%

".... és mellé van írva h milliomos leszel pár hét alatt meg ilyesmik. a hülye is látja h az átverés. "


Voltaképpen meg is válaszoltad a saját kérdésedet.

2013. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 A kérdező kommentje:

kis iskolás:

pl.

[link]


meg volt még egy weboldal amit a Zsankó Zsolt vezet. nem ugrik be a neve. autó volt rajta amin két nő ült meg egy pasas aki vezette, meg olyan képek h repült a pénz a levegőbe. nagyon szánalmas. olyat is találtam már egyszer h olyan kép volt a weboldalon h a nő fejére zúdul a pénz..... ezek sztem mlm-nek álcázott piramisjátékok lehetnek.

2013. szept. 15. 15:53
 10/81 A kérdező kommentje:
tehát akkor azt mondjátok h egy korrektnek látszó, nem csillogó villogó weboldallal rendelkező mlm cég nem ver át úgy h beadom a pénzem és abból egy vasat se látok többé? vagy olyan húzása se lenne h amit megkeresek a rendszerben, miután beléptem, azt elszívja a pay pall számláról?
2013. szept. 15. 15:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!