Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan tudhatjuk hogy melyik...

Lótusz szirmok kérdése:

Honnan tudhatjuk hogy melyik MLM rendszer verne át minket és melyik nem?

Figyelt kérdés
vannak bőven csalók az mlm-esek között is, ezt mindenki tudja. na most akkor honnan is lehet tudni azt h melyik társaság fizet ki minket, és nem pedig szélhámos módra elcsalja a pénzünket?

2013. szept. 14. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 A kérdező kommentje:
és szted játszadoznának egy olyan névvel mint az Apple?? gondolkodj már..... az Apple a nagy pénzéből akkora pert indítanai az iwowee ellen ha ez nem lenne igaz, h könnyen tönkretenné az iwowet.
2013. szept. 20. 22:10
 52/81 anonim ***** válasza:
43%

# 49


Te most vagy ennek a mocsoknak a fizetett ügynöke vagy vagy valami elképesztően naív. Ilyen gyenge kamut már nem is tudom mióta nem láttam.


Semmiféle kapcsolat nincs sem az Apple, sem a Microsoft sem a J&J, sem a Ford, sőt, még az USA kormány és e között a sz*rság között sem.


Nem akarom az értelmi képességeidet becsérleni, de nem kell nagy "internetismeret" ahhoz, hogy lásd, egyik említett cég hivatalos közleményében sincs szó az általad említett dologról.


Az említett BBB pedig egy gittegylet, de csodálkoznék, ha a valóságban akár hozzájuk is bármi közük lenne.

2013. szept. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
66%
Az Apple sz*rik az ilyen kis semmitmondó nyomikra. Pláne, hogy valószínűleg valami kajmán szigeteken bejelentett 1 személyes kft áll a cég mögött, hiába perelnék, nincs kit és nincs miért.
2013. szept. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:

Az egyik oldal nem is létezik.

De nem is lényeges, mert egyik oldal sem hivatalos. Egy blogra azt írnak amit akarnak.


Az írásos szerződésről meg annyit, hogy azt két félnek kell aláírni. Én több MLM céghez is csatlakoztam már és az összesnél volt írásos szerződés amiből nekem is van egy-egy példányom amit a cég hivatalos képviselője is aláírt.


Egyszer beléptem egy csaló céghez is, mert a tények ellenére valamiért elhittem, hogy nem az. Szerencsére egy forintot sem pazaroltam a cégre. Ott érdekes módon nem volt semmilyen írásos szerződés.


A DSA meg a BBB kb semmit nem jelent. A DSA-n a zeekrewards is szerepelt mégis piramisjáték volt.


De még mindig nincs semmi értelmes és hasznos termék ami az alapja az MLM cégeknek.

2013. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
47%

Neeee!! Tényleg van aki beveszi ezt a rossz kamu szöveget?? :DD :DD Ezen tényleg jót röhögtem.


"a WowWe rendelkezik a Világ legbiztonságosabb adatközpontjával. A szolgáltatást biztosító központi szerverek egy texasi atombunkerben vannak mélyen a föld alatt."

2013. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 A kérdező kommentje:

még mindig kevésnek látom amit irsz. van írásos szerződés, license. már mondtam.

[link]


Alapítva: 2007 - USA

Képviselet: iWowWe.com

Magyarországi képviselet: Attila Juhász

Magyarországi piacnyitás időpontja: 2011

Ügyvezető: Bill Starkey

Elérhetőség:

Telefon: 1-800-208-5525


[link]

Abban az esetben beszélhetnénk Iwowwe átverésről, ha nem lenne olyan valóban hasznos termék / szolgáltatás, amelyet bárki megvásárolhat az Iwowwe -től, anélkül, hogy tovább kellene a cég termékeit ajánlani.

Az Iwowwe termékei

Az Iwowwe egy olyan video email és video konferencia platformot értékesít, amelyet vállalkozások (kis- és nagyvállalatok) családok és egyének is tudnak használni. A versenytársakhoz képest (GoToWebinar, Webex – előfizetési díj több, mint 100 dollár/hó) az Iwowwe extra opciókat is kínál, jóval alacsonyabb áron (19 dollár/hó).

Bárki élhet a lehetőséggel, hogy „csak” a terméket használja, de viszontértékesíteni nem kívánja azokat.


Ebből adódóan „klasszikus” értelemben vett, piramis-játékszerű Iwowwe átverés nem létezik.

2013. szept. 20. 22:27
 57/81 anonim ***** válasza:
39%

"az Iwowwe extra opciókat is kínál, jóval alacsonyabb áron (19 dollár/hó)"


Próbáld meg havi 4eFt-ért értékesíteni ezt a "szolgáltatást". Majd ha nem tudod, rájössz magad is, hogy mibe csöppentél.


Csak egyetlen egy embert/vállalkozást mutass nekem, aki megveszi ezt tőled!


A BBB-t meg kár volt említened...


"a WowWe a BBB által ellenőrzött vállalkozás, ami garantálja, hogy etikus és szabályos üzlettel van dolgunk. (Ide kattintva megnézheted a BBB oldalát.) "


Ezt írják a cégről a BBB weboldalán (amit belinkeltél): "This Business is not BBB accredited"


Kbisazott nagy piros betűkkel. Érted... "NOT accredited"! "NOT"! Tudod mit jelent? Azt jelenti, hogy NEM ellenőrzött... Szóval te elolvasod egyáltalán, amit belinkelsz?

2013. szept. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:

Na jó látom, hogy reménytelen eset.

Lehet ez is ilyen Talk fusion utánzat. Lesz aki előfizet erre az értelmetlen dologra, de ettől még a haszna nulla az átlagembernek.

Érdekes, hogy a TF-nél is azzal jöttek, hogy az applelel és az MS-sel is szerződésük van, de ezt sehol sem közölték hivatalosan. Csak kamu referenciaként tüntetik fel.


Az meg, hogy elküldenek valami license-t vagy mit, az még nem írásos szerződés. Ez nem jogi alap, de aki "okos" az úgyis "okos".

2013. szept. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
Most így visszanézve a linkeket EGYETLEN HITELES ÉS HIVATALOS IWOWEE OLDAL SINCS LINKELVE. Mind ilyen szedett-vedett blog az összes. Oda meg ugye bárki azt ír amit akar.
2013. szept. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:

A négy hétig tartó IwowWe promócióval hetente egy Ipad 2-t vagy több száz dolláros Apple vásárlási utalványt nyerhetsz! (Ez nem történhetne meg ha az Apple-nek nem lenneköze

az Iwowehez)

2013. szept. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!