Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan tudhatjuk hogy melyik...

Lótusz szirmok kérdése:

Honnan tudhatjuk hogy melyik MLM rendszer verne át minket és melyik nem?

Figyelt kérdés
vannak bőven csalók az mlm-esek között is, ezt mindenki tudja. na most akkor honnan is lehet tudni azt h melyik társaság fizet ki minket, és nem pedig szélhámos módra elcsalja a pénzünket?

2013. szept. 14. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/81 anonim ***** válasza:

tegnap 21:37


Nekem több Apple termékem is van, de még életemben nem hallottam egyik szolgáltatásnál vagy bárhol sem ezt az iwowwe-t. Most azért, mert ők odaírják az Apple névét szerinted annak van bármi köze is hozzá a valóságban?

Az Apple azt sem tudja, hogy a nevét felhasználják az oldalon. Közük nincs hozzá.

Már több, mint 6 éve napi szinten követek minden Apple-el kapcsolatos eseményt és hírt, de erről a cégről még soha nem hallottam.

Ez csak ilyen kamu referencia ami jól hangzik, de a valóságban semmi sincs mögötte.


További érdekesség, hogy le van fordítva magyarra az oldal. Összesen nyolc nyelvre fordították. És ezek között pont ott van a magyar is. Milyen érdekes. Az igaz, hogy azért tele van hibákkal.


A lényeg, hogy az ilyen kamu referenciáknak nem kell bedőlni. De ha már annyira együttműködnek az Apple-el, akkor miért nincs egyik app store-ban sem iwowwe program? Ez lenne az a hatalmas együttműködés, hogy még egy normális programra sem futotta?

2013. szept. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/81 anonim ***** válasza:

"sőt ha rákattintasz arra az opcióra a videó alatt "nekem ez kell" akkor bejön a hivatalos honlap ahol alul látsz egy olyan menüpontot h LEGAL. na azt böngészd át ha tudsz angolul. azt írják legális. rendőrséget is említenek. szóval sztem ezzel semmi gond, főleg ha ez így le van oda írva."


Leírhatok én bármit attól még nem lesz legális.


A rendőrséget hol említik? Én tudok angolul, de ezekben a szövegekben egy szó sem esik a rendőrségről, csak policy-k vannak. A policy szó jelentése pedig politika vagy itt inkább irányelv, de nem rendőrség.


"FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEK

Frissítés és hatálybalépés ideje 2011. január 1."


Tehát 2 és fél éves a cég, de már nyomul Magyarországon. waóóó

Hol van ez még az 5 évtől?


Aztán vannak olyan dokumentumok amik félig magyarok félig angolok. Ez aztán a komoly cég.


Tehát itt is rengeteg jele van annak, hogy melyik céggel nem érdemes kezdeni.

2013. szept. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/81 anonim ***** válasza:

Jószándék iménti válasza (ma 08:52) szuper volt! Nem csak 99,999%-ban igaza van, de ráadásul pont a témában fontos dolgokról írt igazat. Az ún. hasznos válasz klasszikus esete. Most viszont a maradék 0,001%-kal szeretnék vitatkozni.

"Minden rendszer piramis módon építkezik. A MOL vállalatirányítása, az MLM, a pilótajáték, még a kormányzat is."


Ebben szerintem téved. Van egy olyan rendszer, amelyik nem piramis módon építkezik, és éppen az MLM az. Igaz, ez definíció kérdése is. Attól függ, mit értünk a "piramis" fogalma alatt. Én olyan rendszert, ami az "alul" levők kárára a "fölül" levőknek kedvez. Jószándéknál ez kimarad a definícióból, pedig lényeges.


"Hiszen van egy mindent összefogó vezető, annak közvetlen alárendeltjei, azoknak is közvetlen alárendeltjei, mígnem eljutunk a piramis alján álló takarítónéni-portás-büfés kombóig."


Azért a megfogalmazásból kivillan, hogy mintha mégis beleértené. Egy MLM-rendszerben az alsóvonal semmilyen értelemben nem alárendeltje a fölsővonalának. Senki nem rúghatja ki a rendszerből az alatta állókat, nem adhat utasításokat nekik, nem szólhat bele a keresetükbe, és eleve egyáltalán nem biztos, hogy többet keres náluk. Sőt, az igazi szabadságot éppen az jelenti egy ilyen rendszerben, ha az embernek a csoportjaiban nála eredményesebb vezetők vannak.

Van egy erős közös érdekeltség. Emiatt érdemes együttműködniük, és ha a fölül álló többet tud vagy más szempontból lát valamit, mint az alul álló, akkor praktikus a segítségét igénybevennie, de ez a két fél számára nem jelent kötelezettséget, csak egy mindkét oldalról önkéntesen meghozott döntést. Ez szöges ellentéte annak, amit az én számomra a "piramis" fogalma jelent.

2013. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/81 anonim ***** válasza:
43%

Az utolsó válaszra reagálok:

Valószínűleg ott a félreértés, hogy a piramis rendszer nem azt feltételezi, hogy az alul levők árára a fentiek gyarapodnak. A piramis rendszer a felépítmény miatt az, ami. Egy vállalat attól piramis rendszerű, hogy van pl egy vezérigazgató, alatta igazgatósági tagok, alattuk egyéb felsővezetők, alattuk középvezetők, alattuk szellemi és fizikai beosztottak, alattuk takarítók, karbantartók, stb. Itt a piramis rendszere a rangsor alapján építkezik. Egy mlm rendszerben is megvan a piramis építménye. Adva van xy, akinek van egy vezetője, szponzora, hol hogyan nevezik. Tekintsük őt a kis piramisunk csúcsának. xy belép a rendszerbe, és vele még páran. Mindenki építi a maga csapatát, akik további csapattagokat építenek maguk alá. Rangban nincs különbség (esetleg a karrierszintek nevezhetők rangnak, ez azonban nem arányos a rendszerben eltöltött idővel, hiszen nem ezen múlik) azonban ha a szervezeti felépítést felrajzoljuk, ott is piramis alakzat jön ki.

2013. szept. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/81 anonim ***** válasza:
88%

Igen, érdekes gondolat... Sőt, egyedül az MLM-ben van az, hogy az alul lévők a főnökök, ők mondják meg, hogy a fölöttük lévők mikor és mennyit mennek dolgozni nekik...


Elképzelem, ahogyan más szervezetben a legalsó ember odamegy a nagyfőnökhöz, hogy főnök, jövő hónap harmadik péntekén várlak az otthonomban! :)


Na jó, kicsit sarkítottam...

2013. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/81 A kérdező kommentje:
Kis Iskolás! Miért vagy ugy oda az 5 évvel? és akkor mi van ha még csak két, vagy két és fél éves a rendszer? attól még van ott már pénz bőven amiből aztán lehet jutalékokat fizetni. az h nem hallottál az Apple-en keresztül az Iwoweról az szintén nem olyan nagy dolog sztem. lehet h más hallott már róla az Apple-en keresztül te meg pont nem. amiket felhozol a valódisága ellen sztem kevés.
2013. szept. 20. 21:45
 47/81 anonim ***** válasza:

ma 21:45

Sehol semmi nincs az iwowwe és az Apple kapcsolatáról. Kivéve az iwowwe oldalait.

De úgy látom neked biztos valami közöd van az iwowwe-hoz ha ennyire véded.

Az 5 év meg azért 5 év, mert egy rakás piramisjáték sőt MLM ment már tönkre 5 éven belül.

Amelyik cég megéli az 5 évet az már életképes és pláne nem átverés.

Az organic mission-ben is volt pénz mégis kilopták belőle és csődbe vitték a céget. Pedig az nem is piramisjáték volt.

2013. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/81 anonim ***** válasza:
De majd rájössz amikor elveszik a pénzed az ilyen lehúzó bandák. Normális cégeknek van magyar képviseletük és írásos szerződésük ja és persze termékük is, meg nincs szükségük ilyen kamu referenciákra, mint az Apple meg az MS. De kíváncsi lennék, hogy mégis miben is a partnere ez a két nagy cég egy ilyen nevenincs semmi cégnek.
2013. szept. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/81 A kérdező kommentje:

Forrás: [link]

a WowWe a BBB által ellenőrzött vállalkozás, ami garantálja, hogy etikus és szabályos üzlettel van dolgunk. (Ide kattintva megnézheted a BBB oldalát.)


A MICROSOFT, APPLE, AZ AMERIKAI KORMÁNY, JOHNSON & JOHNSON, A FORD, ÉS AZ AMERICAN EXPRESS MÁR IGENT MONDOTT!!!


Forrás: [link]

A négy hétig tartó IwowWe promócióval hetente egy Ipad 2-t vagy több száz dolláros Apple vásárlási utalványt nyerhetsz!

(Ez nem történhetne meg ha az Apple-nek nem lenne köze az Iwowehez)


sztem tovább már nem kutakodok

2013. szept. 20. 22:03
 50/81 A kérdező kommentje:
itt is van irásos szerződés, mert leküldik a licenset
2013. szept. 20. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!