Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan tudhatjuk hogy melyik...

Lótusz szirmok kérdése:

Honnan tudhatjuk hogy melyik MLM rendszer verne át minket és melyik nem?

Figyelt kérdés
vannak bőven csalók az mlm-esek között is, ezt mindenki tudja. na most akkor honnan is lehet tudni azt h melyik társaság fizet ki minket, és nem pedig szélhámos módra elcsalja a pénzünket?

2013. szept. 14. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:

Kösz, de itt mi a termék?


Amit meg utána írtál: Az MLM cégeknek miért lenne az az érdeke, hogy átverjen téged? Leírtuk már, hogy azok a cégek hosszútávon akarnak működni.

Én még nem láttom olyat, hogy bármelyik MLM cég kisemmizte volna az embereket.

2013. szept. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:

Továbbá nincs olyan, hogy korrektnek látszó, van korrekt ami legális és ami nem korrekt és illegális.

Ezt a paypal-os dolgot meg abszolút nem értem. Az nem úgy megy, hogy csak úgy fogják és leszedik a pénzt a PP-s számlámról. Mivel ahhoz hozzáférés is kellene.

2013. szept. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 A kérdező kommentje:
hát sajna feltörhetik a kódot..... és ha valaki azt hiszi h mlm-be ment bele és kiderül róla h piramisjáték? hogyan lehet kideríteni azt?
2013. szept. 15. 17:05
 14/81 anonim ***** válasza:

"hát sajna feltörhetik a kódot."

Kódot feltörni évekbe telik, de inkább évtizedekbe. Még a szuperszámítógépekkel is, egy otthoni géppel meg totál felejtős. Ráadásul ahhoz kell valami amiből feltörik. De a PP rendszere ez ellen véd. Kideríteni próbálják adathalász módszerekkel vagy feltörik a szervert. Azt meg megintcsak nem az ilyen piti piramisjátékos cégek csinálják.


Leírtam korábban, hogy minek kell megfelelni egy cégnek. Kérlek nézd vissza.

2013. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
18%
Ahol belépési díj van az szerintem már nem MLM...
2013. szept. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 A kérdező kommentje:
ahol kezdőcsomag van, az se? amúgy létezik valami olcsóbb fajtája egyeltalán az mlm-nek? van olyan rendszer ahova olcsóbb bekerülni és nem 15.000 Ft és hasonlók?
2013. szept. 15. 20:12
 17/81 anonim ***** válasza:
35%
Még mindig el vagy tévedve. Én eddig kizárólag olyan MLM-el találkoztam ahol nincs belépési díj. Meg eleve az MLM lényege hogy egy terméket népszerűsítenek neked illetve te népszerűsítesz egy terméket, és ezért neked kéne fizetni. Nem teljesen nonszensz? De kérlek mutass már egy pár ilyen fizetős kezdő csomagos dolgot mert most már tényleg érdekel.
2013. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
72%
Mellesleg van olyan MLM-cég ahol az elindulás kevesebb, mint 15.000 Ft, s a cég korrektsége megkérdőjelezhetetlen. Viszont pénz itt is csak a kemény munkából és a tanulásból lesz. Akinek rögtön kell a pénz, s nem vállalkozói gondolkodásmóddal áll hozzá, az inkább állást keressen, ne MLM céget.
2013. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 A kérdező kommentje:

Pl. a Sikerprogramban van kezdőcsomag. beszéltem egy bizonyos taggal akinek a hirdetését egy hirdető oldalon olvastam. az első lépés a kezdőcsomag lett volna ami ha jól emléxek máris 5000 Ft felett van.


[link]


SIKER PROGRAM TÉNYLEG SIKER? VAGY PILÓTAJÁTÉKOK PILÓTAJÁTÉKA?


[link]


Itt állítólag nincs kezdőcsomag hanem minden hónapban levonódik a pay pall számláról 2000 valahány Ft. a fickó ezt mondta nekem. sztetek ez mennyire lehet jó? olcsónak hangzik.... de mi van ha átverés? nagyon feltűnő a honlapja! nők, autó, pénz. csillog-villog..... most én látom ezt a weboldalt úgy h valami bűzlik a dologban, vagy más is?


[link]

2013. szept. 15. 21:02
 20/81 anonim ***** válasza:
66%
Még mindig nem sikerült megértened hogy az MLM alapjába véve nem átverés, viszont az MLM-nek álcázott piramisjátékok és társaik azok. De a kettőt nem lehet azonosítani...
2013. szept. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!