Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova dugjam el a pénzem?

Hova dugjam el a pénzem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elég kis szobám van. Nem tudom hova dugjam el a pénzem anyám elől. Így is alufóliába becsomagoltam, szigetelő szallaggal leragasztottam csak valahova elkéne dugni. Szerintetek hova tegyem ahol eszébe se jut keresni, és a büdös életbe nem találja meg?



2013. ápr. 2. 10:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
92%
#9-es, te vagy a reménytelen. Azt kell mondanom, hogy ha ekkora idióta vagy, bármekkora megtakarításodat hordd cska magadnál, hátha kirabolnak. Én leszek az első, aki gratulálni fog Neked!
2013. ápr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

A bankoknak vannak páncélszekrényei. A bankfiókokban. Biztos láttál már filmet, na valami hasonló. Ezeket ki lehet bérelni. Hivatalosan ezekben nem lehet pénzt tartani, de megsúgom, a kutya sem ellenőrzi.


[link]


Például az OTP széfek árai itt vannak. A legkisebb 600 forint/hónap. Plusz még fizetned kell 5000 forintot a kulcsért, DE azt az 5000-et visszakapod, amikor végleg kiveszed a pénzt a széfből, kvázi mintha az is a széfben lenne.


A többi bankét is érdemes megnézni, ha van, de az évi 7200 forint jónak tűnik egy széfért, amire cserébe fegyveres őrök vigyáznak.


A széfhez bármikor hozzáférhetsz ingyen és bérmentve, elvileg senki nem kérdezheti meg hogy mit tartasz benne, ha mégis, akkor mondd hogy fontos dokumentumokat (érettségi, anyakönyvi kivonat, nyelvvizsgák, stb.).

2013. ápr. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
VAGY nyiss egy ingyenes havidíjú és kártyadíjú bankszámlát valahol, amit csak virtuális perselyként használsz. Ha be akarsz rá fizetni, a bankfiókokban a készpénzes befizetés ingyenes, ha ki akarsz venni, akkor keresel egy automatát és olyan számlát válassz, ahol legalább havi 1 készpénzfelvét ingyenes.
2013. ápr. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
44%
Aki azt mondja, hogy több százezer forintot lehet magadnál hordani 0-24, az még nem tarott a kezében egyszerre több százezer forintot. Ennyi. Ez nem intelligencia kérdése, hanem tapasztalatlanság. A másik lehülyézése viszont már intelligencia kérdése.
2013. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Már interneten rendeltem egy széfet, abba belepakolom szépen. Ez a válasz hogy hord magadnál, szerintem is _urva nagy hülyeség (már boccs).
2013. ápr. 2. 13:07
 16/20 anonim ***** válasza:

Akkor lehet, hogy a széfet fogja magával vinni, ha annyira kell neki a pénz, nem?

Kinyittatja egy lakatossal, vagy bárhogy, hogy megszerezze.

2013. ápr. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Oda celluxozom a falhoz xD. Na viccet félre téve. Beleépíttetem a falba.
2013. ápr. 2. 14:59
 18/20 anonim ***** válasza:

Akkor tényleg nem lenne olcsóbb egy bankszámlán tartani a pénzt, ami költségmentes?

Tudom-tudom, már megrendelted, de hagy kötözködjek.

2013. ápr. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

''kötözködhetsz''

De most már inkább nem nyitok számlát.

2013. ápr. 2. 17:48
 20/20 anonim ***** válasza:

# 9

Na mi van csórikám, nem sikerült valami frappáns válasszal előrukkolni egész nap, hogy a strandgatyába hova dugod a 3 kilót pancsizás közben?

2013. ápr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!