Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Honnan lehetne gyorsan pénzem?

Honnan lehetne gyorsan pénzem?

Figyelt kérdés
Gyorsan pénzre lenne szükségem. Mivel tudnák pénzt keresni? Valahol dolgozhatnák esetleg? Ha nem muszáj lopni nem szeretnék. Valami tisztességes úton pénz kellene. Valakinek van valami ötlete, hogyan juthatnák pénzhez.

2013. márc. 22. 20:03
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ezt még rajtad kívül több tízezer magyar ember kérdezi. Ha megkapnád valakitől a tuti választ, kérlek, osszad meg velem is. Hasonló cipőben járok...
2013. márc. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nem lopsz, akkor hazudj. Vegyél példát a nép által választott képviselőktől. Benn alszanak a Parlamentben és ezért kapják a havi 1-1,5 milliót +extrákat.


Komolyra fordítva sajnos ezt én sem tudtam még megoldani.

2013. márc. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha van aranyad rakd be a zaciba.
2013. márc. 23. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!