Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit föztök? Ami olcso egyszeru...

Mit föztök? Ami olcso egyszeru, es gyorsan elkeszul? Tippek? Nem nagyon tudok fözni, es penzem sincs sok. Sajnos gyesen vagyok

Figyelt kérdés

2012. szept. 11. 12:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

sajnos gyesen vagy?

tésztát vmivel, krumplit vmi szósszal, süss lángost, v főzz vmi főzeléket, spenótot, krémlevest...

2012. szept. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Mivel mi csirkemániások vagyunk, így csirke részeiből szoktam kitalálni kajákat.

Pl. pörkölt, resztelt máj, sült hús, etc.

Nekünk ez 2-3 napig kitart.


Valamint ott a rakott krumpli, az sem egy drága étel és szintén napokig elég. Legalábbis nekünk.


a mindmegette.hu oldalon vannak kategóriák.


Szemezgess ott, én is így teszek mindig :]

2012. szept. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Krumpli:

krumplileves, krumplistészta, krumplifőzelék


Hús: egyben vegyél meg egy nagyobb darabot, amikor akciós, pl. combot, az elég jó áron van, lehet belőle csinálni pörköltet, gulyáslevest, palóclevest, a levesekhez másodiknak tésztát.


Úgy tudsz legjobban spórolni, ha egy hétre előre összeírod, mit főznél, és összeadod a hozzávalókat. Így kalkulálni is tudsz.

2012. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Ma csirkefarhátból csináltam pörit. Krumplival. Kb 200 ft-ból jóllaktunk 4-en.
2012. szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Pötyös Panni ***** válasza:

Sajtos tészta.Tescoban lehet venni carbonara szószt 100 ft egy csomag amihez fél liter víz kell és kész is van 2-3 perc alatt.Főzelékek: burgonya,bab, tök,zöldbab stb..

Lapcsánka,palacsinta,darás metélt,lángos,fánk.Olcsóbb árfekvésű párizsiból rántott parizer,rizzsel.Pásztortarhonya

2012. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Dödölle. Isteni finom!

A burgonyát annyi sós vízben megfőzzük, amennyi éppen ellepi. Ha puhára főtt saját vizével összetörjük.Annyi lisztet adunk hozzá állandóan kevergetve, amennyit a borgonya felvesz, vigyázva, hogy se csomós se ragacsos ne legyen.

A felaprított hagymát egy kis olajon megpirítjuk, majd az ebben megmártogatott kanállal kiszaggatjuk a dödöllét és megpirítjuk.

2012. szept. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

káposztás tésztát főztem ma. tésztát kifőzöd.

a kápit lereszeled, lábosba beteszed, kicsi olaj, kicsi só, pici bors, több cukor, és addig pirítod, míg aranybarna nem lesz. Utána összekevered a tésztával, ha kell, még tehettek rá cukrot, vagy a férjem jobban borsosan eszi, azt is lehet.


Amúgy a tészta, krumpli akármivel laktató, és finom, olcsó...


jaja, ez a sajnos gyesen vagy tényleg úgy jön ki, mintha sajnálnád, hogy gyereked van..:-DDDD de biztos nem így gondoltad...ugye?

2012. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
a sajnos gyesen vagyok,azt az anyagi hattere irom,meg mielött felre ertitek.annak nagyon örulök,h gyermekem van,kene meg1 is,csa az anyagiak,miota gyesen vagyok egyszeruen nem jut semmire semlű,lassan mar kajara sem,nam meg a többi,nem is sorolnam.
2012. szept. 11. 13:38
 9/16 anonim ***** válasza:

:) utolsó vagyok.

Hát én még nem tudom milyen,(de sejtem) most kapom majd az első adag GYES-t, eddig gyeden voltam.

Én visszamegyek mellette 4 órában, mert 25rugóból tényleg éhen hal az ember...Te nem tudsz visszamenni?

2012. szept. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



[link]



[link]



és egy kis desszert:


[link]



ez a heti menü próbáld ki!

2012. szept. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!