Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mert van az hogy sokan megvesz...

Mert van az hogy sokan megveszik a haromfunkcios babakocsit, es megis vesznek utanna egy egyszeru kis sportkocsit?

Figyelt kérdés
Az osszes ismerosom megvette a draga babakocsit, hogy majd 3eves koraig azt hasznalja, es megis lecsereli egy egyszerubb kis sportkocsiert. nem vagyok meg anyuka, es erdekelnek ezek a dolgok.
2010. aug. 20. 08:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

a multifunkciós kocsiknak nagyon széles a nyomtáva a sportkocsié keskenyebb több helyre be lehet férni vele


egyszerübb a közlekedés mert esernyőre csukható

2010. aug. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
57%
Én is 3 funkciósat vettem először mert: sokkal szélesebb, kényelmesebb, jobb a rugózása, jobban lehet télen használni (nagy a kereke, széles a nyomtávja, jobban téliesíthető, hisz széles), mint az egyszerű sportkocsit. emellett a legtöbb sportkocsi csupán a baba 6 hónapos kora után használható, mert nem lehet teljesen vízszintesbe dönteni. Az esernyőkocsit csupán a praktikussága, kicsire csukhatósága miatt vettem meg, mert a- nagyobb kocsit nehézkes lenne az autóban szállítani (sokat utazunk). Mások meg azért veszik, mert a tömegközlekedésben könnyebb használni.
2010. aug. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
19%
Mert sok pénzük van. Csak az a fontos nekik,hogy márkás és minél drágább kocsit vegyenek. Arra már nem figyelnek,hogy az mennyire praktikus.
2010. aug. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Kedves 3.! nincs igazad! Az én 3 -funkciós babakocsim nem volt 40 ezer Ft... Az esernyőkocsit meg alig használtam 10 ezerért vettem... Szóval nem az érte, mert túl sok a pénzem vagy flancolni akartam volna (4. babánál meg főleg nem!), hanem azért vettem először 3 funkciósat, mert az sokkal kényelmesebb egy újszülöttnek, mint a 2 funkciós és védettebb is, hiszem az első hónapokban nagyon jó szolgálatot tesz a mózeskosár... Főleg, hogy az enyém télen is kint aludt a teraszon órákat...
2010. aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat. most lenne meg egy kerdesem :D

mert van sok babakocsihoz mozeskosar es hordozo is? a hordozot ugye autosulesnek is hasznalhatjuk, meg amig pici a baba addig a babakocsi vazara azt rakjuk...de akkor minek a mozeskosar?

2010. aug. 20. 08:51
 6/19 A kérdező kommentje:
Kulonben erdekes, h az en baratnoim is megvettek a draga multifunkcios babakocsit, es aztan megis egy 7 000 ft-os kis sportkocsiban tologatjak a gyereket...szoval nem a flancolas volt a lenyeg
2010. aug. 20. 08:53
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen, soka-n használják a babakocsi vázára rakva. Csak az nem jut eszükbe, hogy egy néhány hetes, hónapos babának mennyire egészségtelen hordozóban összekuporodva "ülni". A hordozó biztonsági ülésként nagyon jó szolgálatot tesz, anélkül nem is szabad autóba tenni a babát, de hogy órákat abban gubbasszon szegény, az nem jó. A mózeskosárban szabadon tud mozogni, egyenes lehet a gerince és ahogy előzőleg is írtam, védett, ami télen fontos szempont.
2010. aug. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Szia! Én is megvettem a 3 funkciósat(közép árkategóriásat, tehát nem mutogatásképpen) és imádom! Az első gyerekemnél 2,5 éves koráig használtam, szuper volt a bevásárlóháló mérete is! Nálunk a párom mondogatta mindig, hogy nem fér be a kocsiba, így-meg-úgy... szóval megvettük az esernyővázasat, amit kb még fél évet használtam. Mondjuk én egyáltalán nem buszozok/villamosozok(mert utálom, hogy az emberek bunkók és arréb nem állnának, inkább megoldom az ilyen utakat másképp).

Most is használom a második bébimnél, aki 6 hós. És ugyan azt a kocsit, nem cseréltem le.

2010. aug. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ja! Egyébként tényleg sokan megveszik a sokszázezres babakocsikat, mert azt hsizik, az sokkal jobb a babának, nem számolva azzal, hogy azoknak a mózeskosara annyira kicsi, hogy 2-3 hónap alatt képes kinőni a gyerek... Nálunk nem egy ilyen anyuka van, akik tényleg csak azért vettek majd 300 ezerért babakocsit, mert az a legdizájnosabb... Aztán, néhány hónap elteltével ők is szépen lecserélik a csodakocsit egyszerűbbre..
2010. aug. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
8.58-as vagyok. Nekem úgy 3 funkciós, hogy a mózest beleteszem a babakocsiba, autóba nem beköthető. Ez egy merevebb aljú mózes és ezzel tudom szembefordítani magammal. Ezt hamar kinövi, kb 5 hónap. A hordozót pedig akkor csatolom rá, ha vásárolni megyek autóval és akkor csak rákattintom a babakocsira. Nem kell bolygatni a gyereket, nem ébred fel. Az egyész vásárlás procedúra pedig max 1 óra és nem minden nap. Annyit kibír szegénykém a hordozóba, ami szerintem sem egészséges állandó használatra.
2010. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!