Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mert van az hogy sokan megvesz...

Mert van az hogy sokan megveszik a haromfunkcios babakocsit, es megis vesznek utanna egy egyszeru kis sportkocsit?

Figyelt kérdés
Az osszes ismerosom megvette a draga babakocsit, hogy majd 3eves koraig azt hasznalja, es megis lecsereli egy egyszerubb kis sportkocsiert. nem vagyok meg anyuka, es erdekelnek ezek a dolgok.
2010. aug. 20. 08:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Azért mert igazából a mózes sokkal egészségesebb, mint a sima hordozó. Hosszabb útra egy újszülöttnek inkább a mózes ajánlott ( feltéve, ha szabályszerűen beköthető) Azért 3 funkciós, mert van hozzá mózes ( 5-6 hónapig ajánlott, ), hordozó és később 6 hótól sportkocsivá alakítható ( és nem előbb!!, mert a baba gerincét terheli) Én mind 3 részét kihasználtam és most is kifogom, imádom!
2010. aug. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
8.58-as vagyok megint. Még a másik ok, amiért szerintem eladják ezeket a kocsikat, mert nem tudják hol tárolni a kinőtt részeket. Szerencsére én eltudom tárolni, na meg tudtam, hogy lesz még egy babám.
2010. aug. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

3 funkciós a kocsim és nagyon könnyű, nem kellett külön esernyőkocsit venni.


Azért kell a mózeskosár, mert a hordozóban félig ül a baba, csak a legszükségesebb minimális időt tartózkodhat benne.

2010. aug. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

En is olyat vettem, amihez van mozeskosár. Január 8-ra várom a babát. Tél lesz, hideg, polyában fogom hazahozni a kicsit ( ja és még lábzsákban - nálunk ezt így hívják Szlovákiában). A legnagyobb hidegben egy hetes babát nem nyomhatok be a gyerekulésbe. Szerintem nem tesz jot a gerincének.

20 hetes kismami

2010. aug. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

koszonom a sok valaszt.


10:29 es. Neked milyen a babakocsid???

2010. aug. 20. 11:03
 16/19 anonim ***** válasza:
katasztrófa az a babakocsi, amikor egy nagy vzon egy pici kis hordozó van és abban kuporog a gyerek...látom, ahogy tolják őket, szegények össze vannak nyomorgatva. nem hiszem, hogy kényelmes lenne nekik, főleg a gerincének. olyat is láttam, ami mózeskosaras volt, de olyan pici volt a kosár, hogy a 4 hónapos baba végigérte. szerintem ezeket azért gyártják, mert az ember megveszi, aztán kell venni mégegyet meg mégegyet, mert kinövi a gyerek(több bevétel). nekünk olyan volt, hogy rendes mózeskosár volt a vázon. szerintem praktikus, mert kényelmes, elfér benne a nagy zsák is télen és ha valahova mentünk abban tudott aludni. és akkor a mózs mellé volt egy külön feltehető ülőrész(dönthető támlával). igaz nem volt olyan napellenzője, de én ernyővel használtam. aztán mikor már nagy volt és többet sétált vettünk egy olyan picike, gyorsan összecsukható kocsit, mint amilyen a gyerekjáték szokott lenni. azt vihettünk magunkkal nagyobb utakra, ha elfáradna a gyerkőc, de nem foglalt helyet, könnyű volt.
2010. aug. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

10:29-es vagyok, ilyen:

[link]

2010. aug. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem kb ugyanolyan mint a 10.29-esnek.Mi azért vettünk ilyet, mert a bébi karácsonykor érkezik.Merev a mózeskosár, tehát amíg hideg van ebben lesz a bébi tologatva, a hordozó pedig kizárólag autósülés lesz, ha épp kocsival megyünk valahová.Egyébként a hordozó is rögzíthető a vázra, de szerintem ez ritkán lesz úgy használva, esetleg ha már jobb az idő, de még korai a sportkocsi.A hordozóhoz egyébként van külön bundazsák és újszülött szűkítő is ami ki van párnázva alul a bébi popsijánál, úgyhogy abszolút gerincbarát.Egyébként a miénk MaxiCosi és mindössze 20ezer ft volt.Szerintem szuper találmány, hogy mindent külön a vázra lehet tenni az adapterrel.De nem kizárt, hogy majd kb 1,5 éves korában beruházunk egy olcvsóbb és könnyebb fajtára.Ez még a jövő zenéje:)

21 hetes kismami

2010. aug. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Sajnos hiába kipárnázott, függőleges irányban terhelést ad a gerincre a hordozó. Persze az autóban vagy néha vásárláskor kikerülhetetlen ezt használni.
2010. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!