Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hova dugjam el a pénzem?

Hova dugjam el a pénzem?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Elég kis szobám van. Nem tudom hova dugjam el a pénzem anyám elől. Így is alufóliába becsomagoltam, szigetelő szallaggal leragasztottam csak valahova elkéne dugni. Szerintetek hova tegyem ahol eszébe se jut keresni, és a büdös életbe nem találja meg?



2013. ápr. 2. 10:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Széfbe, már 4-5 e ért lehet kapni, falba építhető, kulcsos+számzáras. Ennyit megér.
2013. ápr. 2. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Tartsd magadnál, az a legbiztosabb. De miért kell a saját anyád elől eldugni a te pénzedet?
2013. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

"Tartsd magadnál, az a legbiztosabb."


Legrosszabb ötlet amit valaha hallottam. Mászkáljon az utcán akár több százezer forinttal, hátha meglátja valaki nála és agyonütik érte a cigók? Mikor manapság nyugdíjasokat ölnek fél doboz cigarettáért meg egy fülbevalóért?


Fogd és tedd be a bankba!

2013. ápr. 2. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

"Így is alufóliába becsomagoltam, szigetelő szallaggal leragasztottam"


xD


Zokniba, majd azt a parnad ala! :D

2013. ápr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Bank...ha leég a ház, vagy valaki kidobja, mert azthiszi hogy szemét volt, akkor mit csinálsz?!
2013. ápr. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
25%
Hármas: Az anyja elől akarja eldugni, ezen felül azért mert magánál tartja a pénzt, még nem kell a homlokára ragasztania, hogy biztos minden szembe jövő tudomást szerezzen róla. Nálad hülyébbet még nem láttam.
2013. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Talán ez a sztori segíteni fog:


http://www.youtube.com/watch?v=Vl_kUOpjImg

2013. ápr. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#6

ne legyél retardtált szépen kérlek, nincs több hely az elmegyogyón!


egyrészt az ANYJA elől akarja eldugni a pénzt - de ez lényegtelen is.


Másrészt hova a 'csába rakja, hogy nála legyen? Dugja fel a s3ggébe? Mert ha a pénztárcájába rakja, akkor simán feltűnik bárkinek, mikor fizet belőle. Ha táska van nála az már önmagában gyanús a tolvajoknak. Arról meg nem is beszélve ha 5,000 ft megtakarítása van a kérdezőnek hanem egy pár százezer akkor azt egy ruházatba nincs hova tenni, mert nem fér el rendesen. Zsebbe életveszélyes, mit csináljon, varrja bele a zoknijába?!

2013. ápr. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Nyolcas: Reménytelen vagy.
2013. ápr. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

H*lyegyerek, ne fellengzősködj és dumáljál, hanem válaszolj: Hova tegyen az ember mondjuk 300,000 ft megtakarítást úgy, hogy nála legyen mindig és ne lehessen kiszúrni a tolvajoknak.


Villantsd meg az ember feletti intelligenciádat és nekünk, tudatlan bunkó parasztoknak mondd meg, hogy lehet egy átlag ruházatban (pl. tavasszal, hosszú farmer, póló, max. egy pulóver) elrejteni 300,000 ft.


Majd ha ezt megoldottad kíváncsian várom majd, hogy nyáron ugyan ezt rövidgatya + póló kombóban hogy abszolválod.


ha ez nem megy akkor meg takarodj a hülyeségeddel, hogy arra buzdítasz embereket, hogy a megtakarításaikat a zsebükben hordják 0-24 az utcán.

2013. ápr. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!