Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik valós, otthonról...

Létezik valós, otthonról végezhető internetes munka?

Figyelt kérdés
Akárhányra jelentkeztem, kiderült hogy MLM rendszer, és mèg nekem kellene pénzt fizetnem hogy kezdő csomagot stb vegyek. Munkanélküli vagyok, tehát nincs bevételem, plusz az ilyen MLM rábeszélek másokat dolgokra nem megy, mert a személyiségem sem olyan. Otthon végezhető adminisztrációs munkát szeretnék leginkább, de olyannal még nem találkoztam. Kinek milyen tapasztalata van az otthon végezhető, internetes munkával kapcsolatban? Sikerült valakinek ilyet találnia?
2021. jún. 27. 07:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 A kérdező kommentje:
Köszi. Tehát én elvégeznék végzettség nélküli otthonról végezhető mubkát is, de ezek szerint semmilyen nincs amihez nem kell végzettség. Akkor ezt a lehetőséget hagyom.
2021. jún. 27. 13:54
 72/80 qkker1 ***** válasza:
78%

Kérdező!

A kifogásgyártás megy, de azt nem fogod fel, hogy releváns végzettség nélkül nincs otthon végezhető munka!

2021. jún. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 A kérdező kommentje:
Ki nem fogta fel? Szövegértelmezéssel gondod van?
2021. jún. 28. 08:36
 74/80 qkker1 ***** válasza:
78%
Te nem fogtad fel, egyfolytában hajtogatod, hogy neked milyen jó végzettséged van, és mégsem találsz munkát!
2021. jún. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 A kérdező kommentje:
74es ne szépíts! Az előbb az otthon végezhető munkára irtad hogy nem fogom fel hogy... erre visszakérdeztem hogy mit nem fogok fel? Ugyanis pont a 71-es kommentemben irtam meg hogy de. Erre meg ahelyett hogy azt mondtanád bocs, még elkezded mosdatni magad hogy te úgy általánossagban értetted...
2021. jún. 28. 09:11
 76/80 qkker1 ***** válasza:
63%
Jól van, mindenki szembe jön az autópályán, csak te mész jó irányba!
2021. jún. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 A kérdező kommentje:
76-os te jöttél azzal amivel. Erről ennyit. De hát vmivel csak ki kell magyaráznod magad.
2021. jún. 28. 09:25
 78/80 Hintalow ***** válasza:
100%
Az a helyzet az "otthonról vègezhető, kèpesìtèst nem igènylő" munkákkal, hogy ez gyakorlatilag a szellemi szalagmunka szintű kattingatós dolgok halmaza lenne, csak èppen 2021-et ìrunk, ezèrt olcsóbb megoldani egy scripttel, amit megìrnak pár nap alatt. Szóval sajna nem nagyon van ilyen.
2021. jún. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2021. jún. 28. 14:05
 80/80 anonim ***** válasza:

Jelenleg egy multinál dolgozok itthonról logisztikai területen, szeptembertől kb heti 1-2 napot kell majd bejárni. Persze ez Budapest, de még akár Zalából is fel lehet járni arra a heti 1-2 napra, addig ismerősnél vagy airbnb-ben aludni. Szinte minden ismerősöm home officebab van jelenleg és később is maximum heti pár napra kell majd bejárnia. Ezek sima SSC-s munkák.

Nem értem miért akarsz otthoni munkát, de azt sem értem, hogy ha ennyire szar a helyzet a megyében, akkor miért nem költözöl máshova.

2021. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!