Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Gyerekként vállalhatok otthonr...

Gyerekként vállalhatok otthonról végezhető, internetes munkát?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl. a gépelésre. Sok hirdetést láttam, írnék is nekik, csak nem tudom, hogy gyerekként vállalhatok-e fizetős munkát.:D Mit kell pontosan csinálni? És mennyit fizetnek? Van esetleg valaki, aki hozzám hasonlóan kiskorú, és belekezdene egy ilyenbe? Köszi a válaszokat.:)

2012. okt. 31. 16:27
 1/5 anonim válasza:
Persze vállalhatsz!Csak vigyázz mert a legtöbb átverés!Max. mivel még nincs bankkártyád nem bírod Felvenni az összeget!:D
2012. okt. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 xy333 ***** válasza:
16 éves kor felett vállalhatsz munkát (nyári szünetben már 15 évesen is).
2012. nov. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
xD Pénzért szeretnék dolgozni, nem poénból :DD Amúgy még nem vagyok 15...Szóval akkor nem? :/
2012. nov. 1. 14:04
 4/5 Emberek válasza:
igen dolgozhatsz nyári munkában (14 felett)
2012. nov. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xy333 ***** válasza:

Nem igaz.


Ahogy már írtam, nyári szünetben vállalhatsz, 15 éves kortól, egyéb esetben 16 (kivételek itt is vannak, például éjszakai műszakban nem), és 18-tól korlátlanul.


Mivel se nyári szünet nincs, se 15 nem vagy, legálisan nem. Ha mégis dolgozol, és kiderül, a céget jól megbüntetik gyerekmunkáért, így nem valószínű, hogy bárhol is foglalkoztatnának. Amúgy is csak feketén lehetne, ráadásul még gyerek is vagy...


Arról nem is beszélve, hogy ilyen munka gyakorlatilag nincs is (MLM-eket kivéve).


Gyakorlatban 16-tól lehet munkát vállalni, várd meg míg annyi leszel, és keress diákmunkát (de otthonról végezhetőt nem nagyon fogsz akkor sem találni). Addig tanulj.

2012. nov. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!