Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik valós, otthonról...

Létezik valós, otthonról végezhető internetes munka?

Figyelt kérdés
Akárhányra jelentkeztem, kiderült hogy MLM rendszer, és mèg nekem kellene pénzt fizetnem hogy kezdő csomagot stb vegyek. Munkanélküli vagyok, tehát nincs bevételem, plusz az ilyen MLM rábeszélek másokat dolgokra nem megy, mert a személyiségem sem olyan. Otthon végezhető adminisztrációs munkát szeretnék leginkább, de olyannal még nem találkoztam. Kinek milyen tapasztalata van az otthon végezhető, internetes munkával kapcsolatban? Sikerült valakinek ilyet találnia?
2021. jún. 27. 07:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 anonim ***** válasza:
88%
Lerí a kérdésedből. :)
2021. jún. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/80 A kérdező kommentje:
31-es ez igen! Ritkán olvasni ilyen nyomós érvet. Okos vagy!
2021. jún. 27. 10:12
 33/80 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, adminisztratív munkát olyan végez, aki semmi szofisztikáltabb, komolyabb értékteremtő szellemi munkára alkalmatlan, de fizikai munkát nem akar/nem tud vállalni. Nincs új a nap alatt. Ha értenél szellemi területen komolyabban valamihez, akkor tisztában lennél vele, hogy az adminisztráció a betanított munka kategória, annak megfelelő bérezéssel is. De nem, te itt kérdezed. Szóval igen, lehet látni a kérdésből és a kommentjeidből.


#29

2021. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 A kérdező kommentje:
33-as! Az adminisztratív munka mióta betanított munka? Irodavetőként és személyi üzleti asszisztensként is végeztem adminisztratív munkát.
2021. jún. 27. 10:20
 35/80 anonim ***** válasza:
90%

"Ritkán olvasni ilyen nyomós érvet. Okos vagy!"


Még is te picsogsz itt, én meg teljesen jól meg vagyok az életemmel.

Gondolkozz el ezen. :D

2021. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:
100%

Otthon(ról) végezhető munkák (ált. vállalkozóként):

-könyvelő

-rendszergazda

-manikűrős, kozmetikus, fodrász

- kutyakozmetikus

- szoftverfejlesztő

- grafikus

- értékesítő (webshop)

- saját készítésű bármi értékesítése


Ezeket végzők vannak az ismerőseim között.

Meg van egy domina is, aki háznál fogadja a klienseit. Ő sem a szakmájában dolgozó, eredetileg óvónőnek tanult.

2021. jún. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy a munkádnak volt adminisztratív része, az nem egyenlő az otthonról végezhető adminisztrátor munkával.

Irodavezető, igen, kell adminisztrálnod a rendelt fénymásolópapír PO-kat...

2021. jún. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
79%
Az adminisztrátor (aki csak azzal foglalkozik), egy végzettséget nem igénylő, irodai munka. Ha valamihez nem kell végzettség, az betanított munkának számít.
2021. jún. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 A kérdező kommentje:
Itt már olyanokkal letted vádolva látatlanul, ismeretlenektől, hogy az bizony nem engem minősít. Mondjuk az ő életkorukra, és arra hogy az ország melyik részén dolgoznak, kiváncsi volnék. Pont hogy nagyon nem látják át, gondolom koruk miatt, hogy 10-15 év alatt milyen szintre jutott a munkaerő piac, hogy a bérezések régióként mennyire eltérőek, és hogy rengeteg helyre kizárólag ismerettségi alapon veszik fel az embert.
2021. jún. 27. 10:27
 40/80 anonim ***** válasza:
91%
Olyan régióban lakok ahol elvileg országos viszonylatban nem túl jók a lehetőségek, és a fizetések is gyengécskék, még is minden ismerősöm dolgozik aki dolgozni akart. Érdekes.
2021. jún. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!