Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik valós, otthonról...

Létezik valós, otthonról végezhető internetes munka?

Figyelt kérdés
Akárhányra jelentkeztem, kiderült hogy MLM rendszer, és mèg nekem kellene pénzt fizetnem hogy kezdő csomagot stb vegyek. Munkanélküli vagyok, tehát nincs bevételem, plusz az ilyen MLM rábeszélek másokat dolgokra nem megy, mert a személyiségem sem olyan. Otthon végezhető adminisztrációs munkát szeretnék leginkább, de olyannal még nem találkoztam. Kinek milyen tapasztalata van az otthon végezhető, internetes munkával kapcsolatban? Sikerült valakinek ilyet találnia?
2021. jún. 27. 07:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 anonim ***** válasza:
90%
De miért nem akarod kitenni a lábad otthonról?
2021. jún. 27. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/80 A kérdező kommentje:
Ja és egyik képzettségemet sem a munkaügyin keresztül végeztem. Szeretem amikor kapásból itélkeznek egysek. Érdemi segitséget nem mondanak de okoskodnak.
2021. jún. 27. 09:47
 23/80 A kérdező kommentje:
21-es gondolom ha volna értelmes normálisan fizető munka, akkor kitenném a lábamat hogy szavaiddal éljek.
2021. jún. 27. 09:47
 24/80 anonim ***** válasza:
90%

#23

Van. Ha több végzettséggel sem találsz ilyet, akkor a probléma nálad keresendő.

De ez mondjuk a kommentjeidből is lejön. Hogy egy pocsék vendéglátós hely után általánosítasz a teljes magyar valóságra, hogy másoktól várod hogy mutassanak neked valami kényelmes munkalehetőséget. Gyanítom, az a típus vagy aki mindent azonnal akar, és ha nem találsz elsőre, akkor fel is adod és háborogsz/sajnáltatod magad.

2021. jún. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 A kérdező kommentje:
24-es nem tudom te hol laksz de én Zala megyében, azonn belül is munka szempontjából a legrosszzabb részén. Lehet okkoskodnodok, de 10-15 év alattt olyan szintű rombolás és hanyatlás mmeent végbe a városon, hogy igen aki tudja elmenekül. Azt viszont nem mindenki teheti meg. Könnyű engem hibáztatni az is tény.
2021. jún. 27. 09:56
 26/80 A kérdező kommentje:
Szintén 24-es megint tévedsz. Azt meg mondjuk nem értem mi a gondod a kommentjeimmel. Lehet még nem szembesültél a valósággal, igy magas lóra képzeled magad.
2021. jún. 27. 09:57
 27/80 A kérdező kommentje:
Azt pedig pl el sem tudod képzelni, hogy a politika mennyire meghatározza a helyi munkaerő piacot is. Mutyik, munkák rokonoknak, ukránok foglalkoztatása a gyárakban. Amúgy gyár: 2 műszakban nettó 150 se. Ez a valóság itt. Úgyhogy nem mindegy az sem, hogy ki melyik régióban él, és igen a helyi politika nagyon is meghatározza a munkaerő piacot.
2021. jún. 27. 10:00
 28/80 A kérdező kommentje:
Az elütésekért, betűk kettőzéséért bocs, a telomon már nem a legjobb a kijelző, így van hogy kettőzi a betűket stb. Azért írtam, hogy megelőzzem azt, hogy ebbe is belekössön valaki, aki hajlamos a kötekedésre.
2021. jún. 27. 10:03
 29/80 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem értesz semmihez, akkor nem fogsz találni semmit.
2021. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 A kérdező kommentje:
Hol olvastad hogy semmihez nem értek? 😂
2021. jún. 27. 10:04
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!