Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik valós, otthonról...

Létezik valós, otthonról végezhető internetes munka?

Figyelt kérdés
Akárhányra jelentkeztem, kiderült hogy MLM rendszer, és mèg nekem kellene pénzt fizetnem hogy kezdő csomagot stb vegyek. Munkanélküli vagyok, tehát nincs bevételem, plusz az ilyen MLM rábeszélek másokat dolgokra nem megy, mert a személyiségem sem olyan. Otthon végezhető adminisztrációs munkát szeretnék leginkább, de olyannal még nem találkoztam. Kinek milyen tapasztalata van az otthon végezhető, internetes munkával kapcsolatban? Sikerült valakinek ilyet találnia?
2021. jún. 27. 07:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
91%
Grafikus, programozó, stb.
2021. jún. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
94%
Létezik, csak érteni kell valamihez.
2021. jún. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 A kérdező kommentje:
Igaz egyik sem a szakmám, de mivel nézegetem az állásokat, így elmondhatom hogy általad említett egyikkel sem találkoztam otthon végezhető variációban.
2021. jún. 27. 07:44
 4/80 anonim ***** válasza:
70%

"Igaz egyik sem a szakmám, de mivel nézegetem az állásokat, így elmondhatom hogy általad említett egyikkel sem találkoztam otthon végezhető variációban."

Minek kéne ehhez állásokat nézegetni? Az ilyesmit a legtöbben egyéniben végzik.

2021. jún. 27. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/80 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nagyon nem èrtettétek a kérdésem. Odaírtam hogy adminisztratív otthon végezhetőt szeretnék.
2021. jún. 27. 08:02
 6/80 anonim ***** válasza:
92%

Olyat nem nagyon fogsz találni, maximum ügynökösködés, call center jellegűt.

Ha véletlen nagy ritkán valaki ilyet is hirdet, azt biztos elhappolja valaki gyorsan, irdatlan túljelentkezéssel. Hisz nyilván mindenkinek kényelmes lenne ilyesmiért kapnia a fizetését.

2021. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 A kérdező kommentje:
Utolsó, call centerest találtam, az nem otthon végezhető volt, ráadásul nem is helyben volt. Volt valami hasonló az helyileg. Ott a telefonon keresztül eladott termékek után minimális jutalékot kaptak az emberek,és ezen kívül az alap bérük a béka sejhaja alatt. Jelentkeztem az egyik szakmámba is, ami vendéglátós. Igaz ugye ez nem otthon végezhető. A közelben lett volna egy pizzériában. Úgy hirdettek hogy végzettség kell. Nekem ugye van. Elmentem a munkáltatóhoz vittem a szakmai bizonyítványomat is. Ott kiderült csak kötelességből írta be a hirdetésbe, amúgy nem akar szakmával rendelkezőt felvenni, mert nem akarja megadni a szmunkás minimálbért. Felvett volna 15 naposra, persze úgy hogy papiron nem lett volna végzettségem, és 12 óra munka. A placcot vinni, takarítani, felszolgálni, pizza futárokat útba igazítani, konyhán dolgozni, és mindezt egyedül, másik pultos/felszolgáló nélkül. Gyerekek ez a mai magyar valóság. Elszomorító.
2021. jún. 27. 08:15
 8/80 anonim ***** válasza:
74%
Milyen magyar valóság? Gondolod hogy máshol nincsenek, akik próbálnak így trükközni?
2021. jún. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 A kérdező kommentje:
8-as ezzel mit akarsz mondani? Azt hogy ez így jó? Hogy akiknek pl vendéglátós szakmájuk van azok nem kellenek mert van szakmájuk, mivel a munkáltató nem akarja kifizetni a szmunkás bért? Hogy emiatt tele vannak a vendéglátó egységek végzettség nélküliekkel? És nem csak pincérekkel, pultosokkal, hanem szakácsokkal, cukrászokkal is. Azaz pl nagymamád is elmehetne étterembe végzettség nélkül szakácsnak. Ha neked annyi erre a reakciód hogy ez máshol is így van, akkor elég nagy gond van veled ha elintézed ennyivel.
2021. jún. 27. 08:32
 10/80 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem értesz semmihez, akkor nincs.
2021. jún. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!