Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Létezik valós, otthonról...

Létezik valós, otthonról végezhető internetes munka?

Figyelt kérdés
Akárhányra jelentkeztem, kiderült hogy MLM rendszer, és mèg nekem kellene pénzt fizetnem hogy kezdő csomagot stb vegyek. Munkanélküli vagyok, tehát nincs bevételem, plusz az ilyen MLM rábeszélek másokat dolgokra nem megy, mert a személyiségem sem olyan. Otthon végezhető adminisztrációs munkát szeretnék leginkább, de olyannal még nem találkoztam. Kinek milyen tapasztalata van az otthon végezhető, internetes munkával kapcsolatban? Sikerült valakinek ilyet találnia?
2021. jún. 27. 07:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
100%

"8-as ezzel mit akarsz mondani? "

Röviden, hogy általánosítani hülyeség.

2021. jún. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
100%

Pénzügyes, felső fokú végzettséggel dolgozom otthonról. Nem a szakmámban. Indítottam egy webshop-ot.

Nincs olyan, hogy 0 végzettséggel vagy 0 tőkével otthonról tudsz dolgozni.

Az adminisztrátori munkára egyébként is borzasztó nagy a túljelentkezés, mert szakképesítést nem igénylő irodai munka.

2021. jún. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 A kérdező kommentje:
12-es irodavezetői képzettségem is van. Akik nagyképűen lekezelnek hogy mert semmihez sem értek. 3 szakmám van, plusz nyelvvizsgám, és egy másik nyelvnek az alapismerete. Munkám pedig nincs. Na akkor okosok?
2021. jún. 27. 09:29
 14/80 anonim ***** válasza:
90%
Én is ismertem ilyen figurát élelmiszerménök diplomája volt, meg vagy 7 okj-je, amiket munkaügyin keresztül csinált, mert világ életében munkanélküli volt. Egy mentális és lelkibeteg energiavámpír roncs volt a csávóés ő is csak riányált állandóan hogy miért nem talál munkát.
2021. jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:
88%
ja és nem azért volt mentális és lelkibeteg energiavámpír roncs mert nem talált munkát, hanem azért nem talált munkát mert egy mentális és lelkibeteg energiavámpír roncs.
2021. jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
89%
Szóval amíg csak a gyakorin nyomod a rinyát biztos nem fogsz semmit találni.
2021. jún. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
100%

"irodavezetői képzettségem is van"


Ez nyilván releváns, hiszen könnyedén végezhető otthonról..... ja nem

2021. jún. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 A kérdező kommentje:
Nos akkor mindenkinek. 10 év munkaviszonyom van. Ugyanis megszüntették a munkakört amiben dolgoztam. Tehát akik azt gondolják még életemben nem dolgoztam azok baromira tévedésben vannak!
2021. jún. 27. 09:39
 19/80 A kérdező kommentje:
17-es egy ideig irodavezető azaz személyi üzleti asszisztens is voltam.
2021. jún. 27. 09:39
 20/80 A kérdező kommentje:
A sok okoskodónak azt is elárulom hogy 39 éves nő vagyok. Úgyhogy most tessék tanácsokat ötleteket mondani. Szivesen veszem őket.
2021. jún. 27. 09:42
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!