Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan lehetne udvariasan...

Hogyan lehetne udvariasan kozolni a postaskisasszonnyal hogy semmi koze a penzugyiemhez es ne erdeklodjon meg ne ajanlgasson semmit?

Figyelt kérdés
Mivel kincstarjegyet veszek ott nekem ez eri meg es praktikus minden lkalommal zaklat hogy mire gyujtok ajanl mast es ez meg az lakaskassza stb mar ugy utalom vegighallgatni higy lehet szepen roviden megmondni neki hogy kussolj es semmi kozod hozza? Mert ha mondom hogy nem kostinom akkor de miert nem nem kell az ingyen laptop stb stb mire gyujtok megis stb...
2017. szept. 4. 12:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Megmondod, h "Köszönöm, nem kérem"
2017. szept. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hol "zaklat"?

A postán?

2017. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen a postan. Mikor megmondom hogy koszonom nem kerem ozonlik a tobbi kerdes hogy de miert nem akarja? Mire gyujt? Volt e nyaralni megy e? Van e hazbiztositasa? Hol lakik milyen hazban mennyit tud felretenni havonta? Amig megirogatja a kincstarit es mondja ez nem jo csak 1.75 de a masik a postai az ingyen laptopot ad megis nem gondoltam meg magam azzal jobban jarok (szerinte) van e gyerek mennyi a csalad bevetele mit dolgozom csak ugy zaporoznak a kerdesek ez mar zaklato jellegu miert osztanek meg ilyen infokat a postassal??? Nem akarok semmit megmodtam normslisan akkor kerdezget mas iranyban magannyugdijpenztart stb...
2017. szept. 4. 12:22
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyszer az egyik not kiosztottam hogy most maf eleg a kerdesekbol es semmi nem erdekel higgye el erre is mondta a magaet mondom neki maga nem hall hagyjon mar ezzel mondja neki ez van kiadva. Mondom a magadokgaimhoz semmi koze ne kerdezoskodjon mar. Mire neki ezt tanitottak es ne neki mondjam hanem a vezetosegnek. Jol ossze is vesztunk most mar ezzel nem akarok osszeveszni de valami jo szoveg kene amjnek az a lenyege hogy kussolj ribiközöd semmi. ezt nem mondhatom mert ez nagyon kedves de nem akarok valaszolni a kerdeseire mert semmi koze hozza es semmi nem kell, hogy mer mqr vki arrol erdeklodni mennyi a fizum es mennyi a megtakaritasom??? Ez meg baratok kollegak kozt sem szokas ...
2017. szept. 4. 12:26
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem tenné a postáskisasszony, rövid úton repülne.

Ki tudja...lehet, kamera van, amin keresztül figyeli a főnökség, kellően tukmálja-e azokat a szolgáltatásokat, amelyeket a posta forgalmazni akar.

2017. szept. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
80%

A postásnak ez is feladata már régóta.

Ha zavar, akkor ne a postán vegyél kincstárjegyet, hanem a kincstárban. Ott még a számlavezetés is ingyenes.

2017. szept. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan. Aki nem dolgozott sosem postán az nem tudja micsoda szívatás van és mi mindent kell ajánlani. Napi (!) szintre bontották le a kötelező ajánlgatásokat és a kötési eredményeket heti összesítésben kellett továbbítani. Mindamellett a fönükség a fal túloldalán hallgatja ki mikor kinek mit mond, ajánl. Szóval ne a postás kisasszonyra legyél mérges, hanem arra, aki kitalálta és azon vezesd le a feszültséged. És amúgy is, ha kulturált nő/férfi vagy, akkor sem obégatsz senkivel, ha még fel is bosszant vele, mert nem ő tehet róla, hidd el a háta közepére se kivánja egyik se...
2017. szept. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%

Én is emiatt rühellem a postát. :-/ Tudom, hogy ki van nekik adva de engem meg ez nem érdekel, engem zavar, hogy egy retkes csekket nem lehet feladni úgy, hogy ne kérdezgesse közben a hülyeségeit.


Manapság "spam"-nek hívjuk a kéretlen e-maileket, de ezt az elnevezést egy Monty Python jelenet után kapta a jelenség, amiben egy vendéglőben rendelni akart a vendég, de minden kérésére inkább löncshúst (spam-et) ajánlgattak neki.


Most az a helyzet, hogy a postások a #1 spammerek, de míg a spam e-mail változata tiltott és nagy összegű, komoly büntetést adnak annak, aki kéretlen e-maileket küldözget, a valódi spammerek ezt büntetlenül tehetik egy monopolhelyzetben lévő kikúrt állami cégnél, ahova bárhogy rühellem őket, néha muszáj bemennem. :/


Én azt tudnám javasolni, hogy ilyenkot kérjük ki a panaszkönyvet, vagy elő az e-mailt és spammeljük mi is őket írásbeli panaszokkal. Esetleg fogyasztóvédelmet, még talán a Nemzeti Adatvédelmi és Információszabadság Hatóságot is érdemes lenne rájuk uszítani, hogy menjenek ki és nézzék meg a gyakorlatban mennyi személyes adatot kérdezgetnek.


Tökmindegy, de legyen sok nyoma írásban, hogy ez zavaró. Amíg nincs sok panasz,addig ezek se fognak válzoztatni.

2017. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Hidd el a dolgozók lennének a leghálásabbak, ha mindenki beírna a panaszkönyvbe. Tapasztalatból mondom, 6 és fél évig ültem ablakban...
2017. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, a kisasszonnyak milyen dekoltázsa, meg mekkora cicije van!
2017. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!