Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Magánkölcsön de kitől? Többi...

Magánkölcsön de kitől? Többi lent!

Figyelt kérdés
Karbantartás volt a bankomnál és nem tudtam be lépni a mobil bankba, de már akkor nem tudtam fizetni a kártyámmal. Utána derült ki hogy le szedték az összes pénzt a számlámról. Természetesen a banknak szóltam és vissza próbálják szerezni a pénzem de addig pénz nélkül vagyok. Kölcsönt bank nem ad mert a gyedet nem fogadják el hiába munkabérként utalják. Hova fordulhatnák?
ma 09:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég hihetetlen, hogy banki karbantartás során minden pénzed eltűnt...

De ha mégis igaz, akkor mindenekelőtt a bankhoz, és nem hitelt kérsz, hanem hogy hárítsák el a hibát, a saját egyenlegedet állítsák vissza. Egyébként csak családhoz vagy barátokhoz, ki máshoz...

ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Legfeljebb magadba.


Nem vagy hitelképes. Nulla vagyon, nulla jövedelem, hogy gondolod, hogy így bárki/bármi finanszírozna?

ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg megpróbálhatsz gyorsan eladni valami ingóságot (óra-ékszer, nélkülözhető műszaki cikkek, jármű, felesleges ruhák, könyvek, bármi...) amiből kihúzod addig, amíg megoldódik a hiba. Ha olyan helyen laksz, és van nélkülözhető szobád megpróbálhatod kiadni, a kaucióval és egy havi bérleti díjjal lehet hogy már kint vagy a vízből. Ha kert van, és van még valami eladható termés, azt is piacra lehet dobni. Elég sokmindenből lehet hirtelen egy kis pénzt csinálni, ha nagyon kell.
ma 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jövedelmem van a gyed de azt ugye a bankok nem fogadják el elsődleges jövedelemként! Bankba egyből szóltam hogy természetesen és ki vizsgálják hogy hogy történhetett!
ma 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:
És honnan tudod, hogy karbantartás volt?
ma 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem engedett be lépni a mobil bankba se meg az e-bankba se!
ma 11:56
 7/7 anonim ***** válasza:

Inkabb arrol van szo hogy megadtad a bankkartya adataidat valakinek vagy a netbank belepesi adataid es levettek a penzed. Sajat hanyagsag okan a bank mossa a kezeit.


Esetleg a provident elfogadjaa gyedet, ott lazabbak a szabalyok. De semmikepp sem otthoni szolgaltatassal vegyel fel penzt hanem banki atutalassal.

ma 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!