Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol találok olyan embert aki...

Hol találok olyan embert aki magánkölcsönt adna? És persze ahol nem kell előre fizetni semmilyen díjat!

Figyelt kérdés
jún. 7. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Ja. Aztán ha egy percet is késel a törlesztéssel, veszélybe kerül a testi épséged. Hát kell ez neked?
jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
65 milliót, 2 hónapra, 20%-os havi kamatra?
jún. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legalább azt írd le, hogy milyen nagyságrend! Mert teljesen más 100 000 ft esetén meg 10 000 000 ft esetén a történet.
jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szivesen adok, írd meg mennyi kell es milyen letetet biztositasz
jún. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
500.000 forintot szeretnék fel venni. De eddig csak olyat találtam ahol 2-3% kamat van illetve elore kell fizetni amit én nem teszek meg.
jún. 7. 19:26
 6/7 anonim ***** válasza:
teljesen zavaros a történet, nehéz erre mit mondani ... előre kell fizetni? hova? kinek? tisztázd, hogy mit szeretnél, mert nagyon rosszul járhatsz, és senki nem tud/fog segíteni rajtad.
jún. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Eddig csak olyanokat találtam akik előre kértek pénzt, előre soha nem fizettem mert valószínűleg pénzt nem láttam volna utána!
jún. 19. 08:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!