Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magánkölcsönben ki tud segíteni?

Magánkölcsönben ki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne 150.000 Ft-ra, és csak magánszemélytől tudnék kölcsönkérni. Családot, ismerősöket már próbáltam, bankoktól nem tudok felvenni, fedezetem sajnos nincs, viszont erre az összegre most nagy szükségem lenne. Természetesen kamattal együtt visszafizetném. Remélem lesz valaki, aki tud segíteni.
2011. szept. 13. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Hogyne! Kérlek írd meg a címedet, vagy add meg a bankszámlaszámodat! Nem kell fedezet, nem kell biztosítás, hisz úgy is megadod! Ha a bank nem adott, mert nem hülyék gyülekezete, akkor én adok, mert én hülyébb vagyok!
2011. szept. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, pont ilyen idióta válaszokra "számítottam". Bizonyára neked nincsenek anyagi gondjaid, így fogalmad sincs arról, hogy milyen amikor valakinek van. És sajnos ez jellemző is az emberekre, ezért tart itt az ország, ahol...
2011. szept. 13. 13:37
 3/12 anonim ***** válasza:
Melyik az a ország ahol egy ilyen kérés után utalják a pénzt? Voltam már jó pár országban de ilyen csacsiságot sehol se láttam.
2011. szept. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kicsit félreértettél, én nem arra gondoltam. Hanem arra, hogy nálunk, ha valaki segítséget kér, senki nem foglalkozik vele, vagy csak leszólja. Legyen szó bármilyen segítségről!
2011. szept. 13. 14:20
 5/12 anonim ***** válasza:

Semmilyen fedezeted sincs? Egy autó, vagy bármi hasonló?

Nem tudsz eladni valamit?

2011. szept. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A kérdező sajnálhatja hogy nincs kommunizmus! Akkor mindenki vehetne a közösből éppen annyit amennyit akarna ! Barom!
2011. szept. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Persze, mindenki magából indul ki. Az ilyen válaszadók meg sajnálhatják, hogy ilyen szánalmasak. Kívánom, hogy jussatok el egyszer kapjátok vissza ezt a "kedvességet" :)
2011. szept. 13. 20:39
 8/12 anonim ***** válasza:
Szánalmas aki kérdezi! Tovább nyújtóztál a takaródon, most fázik a lábad! Ha valaki marha adna is, miből fizetnéd vissza? Egyébbként én csak úgy adok kölcsönt, max egy millát, hogyha van tehermentes háza és adás-vételit írunk! Ha a határidő letelik, nem fizetett, enyém a ház! Ja , négy darab lakás eladó, ha valakit érdekel, írjon ide! Megadom a címem.
2011. szept. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szeretem amikor mások tudatlanul okoskodnak.
2011. szept. 14. 10:52
 10/12 anonim ***** válasza:
provident..
2011. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!