Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magánkölcsönre lenne szükségem...

Magánkölcsönre lenne szükségem SOS. Hol találok ilyet? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Már körbejártam a netet, de csak több éves témákat találtam.

Sajnos rövidesen kiraknak az albérletből, (pont télen), mert egy ideig nem volt munkám és csak a rezsit tudtam fizetni. Munkahely lesz, de mire fizetést kapok, addigra az albiból mennem kell. Nincs senkim, ahová mehetnék és per pill még pénzem sincs. Úgyhogy csak az utcáára tudnék menni és van egy cicám, aki az egyetlen családtagom.

Ha tudtok ötleteket adni, megköszönöm.



2023. nov. 12. 11:35
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
93%
Jelzed a bérbeadódnak késni fogsz, de cserében hozzáteszel 1 tízest a kellemetlenség miatt, persze ez csak akkor él, ha nem kamu a kérdés!
2023. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
80%
Erőszakkal nem tud kiköltöztetni. Eddig mit csináltál, hogy semmi pénzed nincs? Menj el mosogatni egy étterembe már ma, minden napra 15 ezret fizetnek, plusz ingyen kaja. A jófogás tele van konyhai kisegítő munkákkal.
2023. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
89%
A magánkölcsönt meg felejtsd el, senki nem fog adni a csupasz fenekedre.
2023. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
83%
Próbáld megbeszélni a tulajjal, hogy ne tegyen ki titeket, adsz többet valamennyivel, vagy segítesz neki valamiben.
2023. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
11%
Nagyon kíváncsi vagyok, hogy az itt hencegő csokos, babavárós élősködőknek megszólal -e a lelkiismerete és lesz -e olyan, aki átutal a kérdezőnek pár tízezret.
2023. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
70%
#5 miért kellene nekik ismeretleneknek utalni? A kormány ügyes gazdaságpolitikája és mohósága miatt sajnos egyre több olyan ember van, mint a kérdező. Ez a csokosok hibája volna?
2023. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
78%
#5 Kin élősködnek? Rajtad? Ne engedd! Menj el savazni 4 évente!
2023. nov. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:

Alkalmi munkáim voltak, pl. mosogatás is. Beteg vagyok, nem tudok bármilyen fizikai munkát elvállalni.

Nem adományokat várok, csak ötleteket. December 1-el kell kiköltöznöm.

2023. nov. 12. 12:45
 9/48 anonim ***** válasza:
38%
Sugar daddy/nanny. Barátokhoz költözés. Rokonokhoz költözés. Ha nem tudsz dolgozni a betegséged miatt, akkor tök mindegy, hogy az albérletedben nem dolgozol, vagy rokonoknál, barátoknál lakva nem dolgozol.
2023. nov. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
80%

"mert egy ideig nem volt munkám" "Munkahely lesz"

Milyen munkahelyed lesz? Milyen bérleti szerződésed van az albérletben?

2023. nov. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!