Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Magánkölcsönre lenne szükségem...

Magánkölcsönre lenne szükségem SOS. Hol találok ilyet? Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Már körbejártam a netet, de csak több éves témákat találtam.

Sajnos rövidesen kiraknak az albérletből, (pont télen), mert egy ideig nem volt munkám és csak a rezsit tudtam fizetni. Munkahely lesz, de mire fizetést kapok, addigra az albiból mennem kell. Nincs senkim, ahová mehetnék és per pill még pénzem sincs. Úgyhogy csak az utcáára tudnék menni és van egy cicám, aki az egyetlen családtagom.

Ha tudtok ötleteket adni, megköszönöm.



2023. nov. 12. 11:35
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

A mai nappal még van 10 nap novemberből. Az napi 15 ezer Ft-tal számítva, amit mosogatásért fizetnek, 150 ezer Ft, plusz ingyen kaja.

Ha a derekam letörne, akkor is elvállalnám, ha a lakhatásom múlna rajta.

2023. nov. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:
Rajta vagyok, de már vagy 10 mosogatói munkáról elutasítottak. :( De van szobalányi munka, oda elfogadták a jelentkezésem.
2023. nov. 21. 16:52
 43/48 anonim ***** válasza:
100%
Melyik helyeken utasítottak el?
2023. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Giggle. De azon van most a szobalányi munka.
2023. nov. 21. 21:15
 45/48 anonim ***** válasza:
100%

Giggle - Rugalmas munkák

[link]

Dolgozz rugalmasan és keress pénzt, amikor te szeretnél! Alkalmi munkák - beugrós, ideiglenes és időszakos módon, akár napi kifizetéssel.


Erre gondolsz? Ember... Menj be 10 étterembe vagy üzemi konyhára személyesen...

2023. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Ha pénzt akarsz keresni, ne ilyen alkalmi munkákat keressél, hanem fixet.
2023. nov. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
Menj el kollégiumi portásnak, ott kifejezetten örülnek, ha nyugdíjas vagy leszázalékolt vagy és egész nap csak ülsz, semmi fizikai munka.
2023. nov. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Ha van önkéntes nyugdíjpénztári számlád, akkor kérhetsz ki róla pénzt, igaz, kicsit hosszú az átfutása. De kölcsön formájában hamarabb is hozzájuthatsz.
2023. nov. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!