Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ez igaz lehet? kaptam egy...

Ez igaz lehet? kaptam egy emailt adományról

Figyelt kérdés

Szeretném megragadni az alkalmat, hogy tájékoztassam Önt arról, hogy Ön 870 000,00 eurós készpénzadományban részesült "Richard és Debbie Nuttall"-tól. további részletekért. elérhetoség: nuttallfoundations@gmail.com


Üdvözlettel

Natalia Gonzalez


ma 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Ha nem esik le ezzel kapcsolatban semmi akkor van egy rossz hírem...


Bár legalább megkérdezted

ma 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
71%
Ezután fogják neked bejelenteni hogy hány ezer forintot kell utalnod egy bankszámlára hogy átvehesd az adományt. Ne legyél naiv, át akarnak b@szni.
ma 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mulatságos.
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

Én a múlt héten annak az 5 szerencsésnek voltam az egyike a világon, akinek kipörgették az e-mail címét és többszázmillió eurót kapok majd, mert egy ismeretlen milliárdos rám hagyta a vagyona egy ötödét...


Kérdező, most komolyan: szerinted valós??

ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Krampusz1 ***** válasza:
59%
Tudnál esetleg írni neki, hogy a Magyar államnak is küldjön pénzt, mert nagy a baj? Légyszi légyszi...
ma 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért gondolod, hogy pont téged választott ki két ismeretlen ember, akik nem is ismernek és pénzt akarnak küldeni, nekik miért jó? Mindezt úgy, hogy nem jelentkeztél sehol, nem nyertél semmilyen játékban, teljesen spontán módon írtak.


Egyértelműen átverés.

ma 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!