Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az embereknek mi bajuk van az...

Az embereknek mi bajuk van az OTP bankkal?

Figyelt kérdés

Őrület, hogy mennyi tanulatlan tuskó írja az OTP facebook hirdetései alá a hülyeségeit.

"soha többet OTP!!!!!!!!" 300 felkiáltójellel

"lopos hazudos szemetek vagytok!!!!"


Ezekhez hasonló értelmes megnyilvánulások. Tehát, a kérdésem az, hogy neked pl. mi bajod van az OTP bankkal?

(nem vagyok fizetett alkalmazott, csak 5 éve van náluk számlám, hitelem is volt, semmi gond nem volt velük, mindig segítőkészek, mindig olyan számlát választok ami a legolcsóbb, legkedvezőbb számomra stb.)


2015. ápr. 8. 07:00
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Nos, nekem rossz a tapasztalatom velük, de attól még mindenki annál a banknál van, amit szeretne. Amíg szabad döntés van, addig hadd válasszak mást, ami nekem jobban megfelel.

Nos, én olyan banknál vagyok, ahol pl. az online felülethez már évek óta van token hozzáférés magánszámlához (ez nem tudom, van-e most az OTP-nél, de tudom, hogy több banknál még most sincs ilyen). Nekem ez biztonságérzetet ad, hogy nem tud bárki bármikor hozzáférni, ez biztonságosabb, mint egy átlagos jelszó.


Mesélek egy sztorit, anyukámmal történt évekkel ezelőtt, kapott 100.000Ft jutalmat a munkahelyén készpénzben, és ezt bevitte az OTP-be (akkor ennél a banknál volt), hogy rátegye a számlára. 100.000Ft helyett csak 20.000Ft-ot írt jóvá az ügyintéző (véletlenül vagy szándékosan? passz). Anyukám elment a WC-re a tranzakció után, és megnézte a papírt, amit kapott és így vette észre, hogy nem annyi az összeg, gyorsan vissza is ment. És az ügyintéző még poénkodott is, hogy ha másnap ment volna, már nem tudott volna reklamálni. No, anyukám ekkor váltott bankot.

2015. máj. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!