Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudok pénzt tetetni a bankkárt...

Tudok pénzt tetetni a bankkártyámra a bankkal?

Figyelt kérdés
Nincs rajta sok pénz és szeretnék x összeget ráteteni, hogy utalni tudjak. Az OTP-nél vagyok. Lehetséges ez?
2014. nov. 29. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Lerakod az asztalra a bankkártyád és elhelyezed a bankjegyeket rajta. Így lehet a bankkártyára pénzt tetetni, ehhez nem szükséges a bank sem.


Ha átutalni szeretnél, akkor a megoldás, hogy bemész bármelyik OTP bankfiókba és a saját számládra befizeted az összeget. Amennyiben csak egyetlen utalásról van szó, és a bankszámlád nem használod rendszeresen, akkor célszerűbb lehet a különböző díjakat kikerülve, ha annak a számlájára fizetsz be készpénzt a saját számlavezető bankjának a fiókjában, akinek átutalnál.

2014. nov. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nos, hogy érthető legyen: bemegyek a bankba megkérdezem az egyik ügyintézőt hogy van nálam 2000 Ft készpénz, rá tudná ezt terhelni a

bankszámlámra? Ezt így lehet vagy nem? Remélem így már felfogható, bár szerintem a többség értette volna.

2014. nov. 29. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, tudsz befizetni a bankban a saját bankszámládra.

A terhelés pont az ellenkezője, akkor levonnak a számládról.

2014. nov. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2014. nov. 29. 13:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!