Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az embereknek mi bajuk van az...

Az embereknek mi bajuk van az OTP bankkal?

Figyelt kérdés

Őrület, hogy mennyi tanulatlan tuskó írja az OTP facebook hirdetései alá a hülyeségeit.

"soha többet OTP!!!!!!!!" 300 felkiáltójellel

"lopos hazudos szemetek vagytok!!!!"


Ezekhez hasonló értelmes megnyilvánulások. Tehát, a kérdésem az, hogy neked pl. mi bajod van az OTP bankkal?

(nem vagyok fizetett alkalmazott, csak 5 éve van náluk számlám, hitelem is volt, semmi gond nem volt velük, mindig segítőkészek, mindig olyan számlát választok ami a legolcsóbb, legkedvezőbb számomra stb.)


2015. ápr. 8. 07:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
42%
Akkor neked szerencséd van velük. Sokszor tévednek a számlák vezetésénél, nem adnak megfelelő felvilágosítást, az összes bank közül ők a lehúzósabbak is.
2015. ápr. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nekem is inkább pozitív véleményem van. Közel 20 éve van náluk számlám, először Junior volt, amíg lehetett, aztán átraktak egy alap lakossági csomagba. Nem igazán érdekelt, hogy mennyibe került. Drágának tartottam, de nem váltottam. Akkoriban kevés banknak volt netbankja, ha volt is, csak rosszat hallottam róla, az OTPDirekt meg az én igényeimnek jól működött. Pár éve, amikor kötelező lett az SMS biztonsági kód, akkor bementem azt elintézni, és az ügyintéző magától ajánlotta fel, hogy sokkal olcsóbb számlacsomagom is lehetne... Itt szerintem (számomra legalábbis biztosan) megdőlt a lehúzás, a nem mefelelő tájékoztatás, a nemtörődömség, az ügyfélellenesség, a drágaság (jelenleg ha kalkulálok ez a 3. legolcsóbb számla, kb 100Ft-tal magasabb a havidíja, mint a legolcsóbb lenne), és az alattomosság vádja is (hagyhattak volna egy közel 2x annyiba kerülő csomagban is. Mondjuk ajánlatokat küldözgettek másik számlára, de amíg nem voltam bent nem nagyon érdekelt. Eddig ha be kellett mennem a fiókba, mindig 15 percen belül végeztem, sosem bántak velem bunkón. Ja, és nem vagyok kiemelt vagy VIP, vagy prémium, csak egy egyszerű mezei ügyfél.
2015. ápr. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

2. én is így vagyok.

Szerintem sem lehúzósak, nekem jelenleg OTP simple számlám van. Ez a legolcsóbb eddig amivel találkoztam... ők ajánlották fel legutóbb mikor bementem. Amikor hitelt vettem fel, korrekten tájékoztattak mindenről, minden kérdésemre válaszoltak, a netbankjuk szerintem díjnyertes, voltam már CIB-es, az siralmas... Az időpontfoglalás is klassz, eddig nem vártam 10 percnél többet, hogy sorra kerüljek.

Akik szidják szerintem legtöbbször buták, nem olvasták el a szerződési feltételeket, a díjszabást stb, utána meg hőbörögnek, hogy őket átverték.

2015. ápr. 8. 08:22
 4/31 anonim ***** válasza:
67%
Bécivel maximálisan egyetértek.
2015. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy egy szar, népnyúzó bank, a legdrágább díjakkal. Meg is szüntettem a számlámat náluk.
2015. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Az hogy egy szar, népnyúzó bank, a legdrágább díjakkal. Meg is szüntettem a számlámat náluk."


Megkérdezhetem, hogy most melyik banknál kb milyen havi pénzforgalommal kb mennyit fizetsz minden bankolási díjra, és milyen szolgáltatásokat használsz? Ha elárulod, én is leírom miért és mennyit fizetek az OTP-nek. Ha kérhetem az igazat...

2015. ápr. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Na ezt mondtam én is :D Mi az, hogy a legdrágább díjakkal? Nem a bank a hibás azért mert hülye vagy, és nem tudsz magadnak olyan számlacsomagot nézni (vagy nem tudod megkérni őket, hogy nézzenek neked egy olcsóbbat).

Népnyúzó bank :D Miért?

2015. ápr. 8. 11:13
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Elárulom.

Volt Raiffeisen az igazi díjnullázó csomag, ingyenes (nem 150E forintig) korlátlan kp levétel, ingyenes sz. vezetés (150E bevétel felett)(én barom ezt megszüntettem).

Most Gránit: ingyenes sz. vezetés (feltételek nélkül), kp levétel 150E ingyenes, havi egy utalás kb 70 ft költség, gyakorlatilag ennyi a havi banki költségem. A gránitnál van a "legjobb" kamat rövid távú lekötésekre (3,3%)

Kártyás fizetés mindenhol ingyenes. Éves kártyadíj mindkettőnél kb 3000 ft.

Az OTP-nél a havi költségem 500 ft körül volt. 259 ft számlavezetés, 200 ft zárolás szerű valami levonás plusz a többi. A kamat pedig szintén szar.

2015. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező! Te az OTP bér kommentelője vagy? Mondjuk rengetegen megszüntették náluk a számlákat mikor én megszüntetem akkor még valami vezető szerű is kijött győzködni hogy ne tegyem.

És azt még el is felejtettem mondani hogy bármit kellett intézni általában kétszer kellett visszamenni, mert először nem voltak képesek rendesen elintézni.

Mielőtt bankot váltok én alaposan tájékozódok a lehetőségekről és nagyjából tudom melyik bank a legjobb nekem.

2015. ápr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Na, hát nekem OTP simple. 35 éves korig ingyenes számlavezetés érkező jövedelemtől függetlenül, 150e forintig havi 2 ingyenes készpénzfelvétel. Mastercard paypass, első évben díjmentes, utána évi 2305Ft.

Utalás bankon belül díjmentes, bankon kívül 0,3%. Tényleg iszonyat drága bank... komolyan.

2015. ápr. 8. 11:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!