Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az embereknek mi bajuk van az...

Az embereknek mi bajuk van az OTP bankkal?

Figyelt kérdés

Őrület, hogy mennyi tanulatlan tuskó írja az OTP facebook hirdetései alá a hülyeségeit.

"soha többet OTP!!!!!!!!" 300 felkiáltójellel

"lopos hazudos szemetek vagytok!!!!"


Ezekhez hasonló értelmes megnyilvánulások. Tehát, a kérdésem az, hogy neked pl. mi bajod van az OTP bankkal?

(nem vagyok fizetett alkalmazott, csak 5 éve van náluk számlám, hitelem is volt, semmi gond nem volt velük, mindig segítőkészek, mindig olyan számlát választok ami a legolcsóbb, legkedvezőbb számomra stb.)


2015. ápr. 8. 07:00
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bérkommentelő, azt sem tudom mit jelent ez a szó, ki az a hülye aki kitalálta? Valakinek fizetnek a kommentekért?

Mindössze k .rva unalmas, hogy nem tudok úgy felmenni az otp facebook oldalára, ha bármit kiírnak, hogy 20 nyomorult ne írogatna oda hibás helyesírással, fröcsögve, hogy nekik milyen rossz.

2015. ápr. 8. 11:28
 12/31 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező! te el tudod képzelni hogy 35 felett is élnek emberek? Az ingyenes 150E kp felvétel minden banknál megvan, ezt nem veheted számításba.
2015. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
Én ha lehet, elkerülöm az OTP-t, jelenleg az Unicredit-nél vezetek számlát. Bármi problémám van általában percek alatt megoldják, eddig csak pozitív tapasztalataim voltak az ügyintézőik hozzáállásával kapcsolatban. Az OTP-ről ezt sajnos nem tudom elmondani, arról nem is beszélve, hogy lassúak. Volt olyan is, hogy elveszítettek papírokat(Papír alapú ügyintézés a XXI. sz-ban? Na mindegy.), amikor rákérdeztem, arra se voltak képesek, hogy legalább úgy tegyenek, mintha keresnék. Ettől függetlenül nem írogatok a Facebook falukra, és azokról is megvan a véleményem, akik a véleménynyilvánításnak ezt a formáját választják, ráadásul helytelen nyelvtannal megfűszerezve.
2015. ápr. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
12-es, te is számításba vetted, így én is. 35 év felett is ingyenes, ha minimum 150rongy érkezik a számlára.
2015. ápr. 8. 11:32
 15/31 anonim ***** válasza:
Én sem írogatok a facebook oldalra (kis túlzással azt sem tudom mi az) szimplán megállapítottam hogy az én bankolási szolgáltatásaimhoz költséghatékonyságot tekintve nem az OTP a befutó. Mellesleg egyedül az OTP-nél láttam hogy a kuncsaftok állva intézik az ügyeiket, mindenhol máshol van szék.
2015. ápr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Nekem annyi a bajom azotpvel hogy szüleim 5évig törlesztették 33e ftjával a felvett 1,5m hitelt Majd mikor azthitték minden ok, kaptak egy papirt hogy 15napon belul fizessenek be 1,3millio forintot kulonben elárverezik a házat. Bementek,kiderult csak a kamatot vagy tőkét fizettek eddig mar nem emlékszem, igy a másik fele kamatozgatott. Az az oldal amin az szerepelt hogy nekik egyszerre kellene a kettőt fizetni igy lesz 5év vagy pedig egymas utan de akkor 10év, nem hogy aláirva,kitöltve sem volt. Szépen rákenték az alkalmazottra akot természetesen azota kirugtak. Na ez a bajom.Szüleim nem mertek pert inditani,látástol mikulásig dolgoztak én akkor érettségiztem.Igyhát kifizették.4éve már hogy letelt a 2×5év de otptől hitelt soha többet.Vagy az alkalmazottak hülyék(tisztelet a kivételnek) vagy ezt kapják utasitásba nem tudom. A másik, bemegyek egy átutalást vagy ehy egyszeru csoportost elintézni mert mindig visszadobják mondván nem egyezik az aláirás,azonnal ilyen olyan befektetés életbiztositas stb...Hiába mondom nemkel van ....Tukmál tukmál és az 5perces ugyintézésből30perc mentegetőzés lesz mert ki kell beszélnem magam a markaibol..ohhh csak teljen le a megtakaritásunk ugy megszuntetem mint a huzat.
2015. ápr. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
#16: Nem kellett volna kifizetni, ha meg tovább fenyegetőznek, akkor pert indítani. Olyan nincs, hogy olyan szerződés alapján fizettetnek valamit, ami nincs kitöltve/aláírva. A szüleid meg nem olvasták el, hogy milyen feltételekkel veszik fel a hitelt? Nem tűnt fel, hogy kevesebbet fizetnek, mint amennyit kellett volna? Nem az bank hülyeségét próbálom megmagyarázni, de kettőn áll a vásár.
2015. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Elárulom. "


Nos, nekem OTP NET számlacsomag, havi 1 utalás+4 csoportos beszedés, 1-2 kp felvét (ingyenes, törvényileg), 15-20 vásárlás, kártyakontroll (SMS), folyószámla-hitelkeret (jelenleg nincs kihasználva, de ki tudja mikor lehet rá szükség), webszámla+webkártya. Ez kb 1100Ft havonta, plusz ~3300Ft kártyadíj évente (MCO Paypass). Gránit sztárral 7-800Ft körül lenne. Nem hiszem, hogy ez a 3-400Ft rablásnak számítana. Ráadásul helyből 2 számla, a biztonság miatt jól jön a webszámla internetes vásárlásoknál. 35 fölött vagyok, nem lenne meg a Simple-hez a 150k/hó havi bejövő utalás.


"Mellesleg egyedül az OTP-nél láttam hogy a kuncsaftok állva intézik az ügyeiket, mindenhol máshol van szék."


Ez akkor fiókonként más lehet. Vácon pl vannak székek :)

2015. ápr. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Igen teljesen igazad van szüleim tudták hogy akkor nagyon elbaltázták, egyszeru mezei népek vagyunk, megbiztak abban amit mondtak nekik.Átolvasásra idejuk nem volt. Igy hogy merjenek perelni,hisz akkora bakot lőttek. A kevesebb fizetést nem feltételezték, hisz számolgattak,de biztak abban hogy a bank biztos jol kalkulalta,meg ha valami nem ok akkor csak szolnak..Igen szoltak.... Nah mindegy is,mar a multé de amugy nem ők az egyetlen ilyen eset.Azota többektől hallottam hasonlo sztorikat. Más helységből de ugyanugy Otp.

Egyszerű szakmunkást végzett emberek akik a pénzugyekhez banki dolgokhoz ennyire nem értenek.Örültek hogy akkor megkapták az a kis pénzt amiből felujjitottuk a házat.Mert mar nagyon rafért és itt nem esztétikai dolgokra gondolok.

2015. ápr. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Azt hozzáteszem hogy akloriban nem ugy ment egy hitelfelvétel mint most...közjegyzo értékbecslő ilyen olyan pecséttel ellátott irat, személyi bankár stb...Akkoriban boldog boldogtalanhoz hozzávágták csak hozzon kezest.
2015. ápr. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!