Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az embereknek mi bajuk van az...

Az embereknek mi bajuk van az OTP bankkal?

Figyelt kérdés

Őrület, hogy mennyi tanulatlan tuskó írja az OTP facebook hirdetései alá a hülyeségeit.

"soha többet OTP!!!!!!!!" 300 felkiáltójellel

"lopos hazudos szemetek vagytok!!!!"


Ezekhez hasonló értelmes megnyilvánulások. Tehát, a kérdésem az, hogy neked pl. mi bajod van az OTP bankkal?

(nem vagyok fizetett alkalmazott, csak 5 éve van náluk számlám, hitelem is volt, semmi gond nem volt velük, mindig segítőkészek, mindig olyan számlát választok ami a legolcsóbb, legkedvezőbb számomra stb.)


2015. ápr. 8. 07:00
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Ez fura hitel amit a kedves szülők vettek fel. De a szerződésben tuti le volt írva, gondolom LTP-vel kombinált konstrukció lehetett, vagy valami chf-es. Az nem a bank hibája ha nem megfelelő hitelt vesz fel az ember. Azokon sajnálkozok akik ilyeneket írnak hogy nem kell fizetni meg perelni kell.... marhaság, a bank a szerződést senkire nem kényszerítette rá.... bírom mikor fröcsög a sok okos hogy így a bank úgy a bank... ki kérte hogy vegyen fel hitelt? Vagy tán fegyvert fogtak a fejéhez? Akkor bezzeg jól jött a lóvé.....áh....
2015. ápr. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Igen, így van. A bank soha nem tájékoztat félre, mert iszonyatosan megütheti a bokáját...

"Átolvasásra idejuk nem volt" << Miért? Ment a vonatuk, csak gondolták, hogy azonnal menjünk be pénzért, mert fél óra múlva kell? Ekkora bullshit dumát...

2015. ápr. 10. 07:09
 23/31 anonim ***** válasza:

Igen ltpvel kombinált,de nem chf hitel volt.

Valoban nem kényszeritették őket.

Leirtam hogy volt. Nem kell elhinni. Csak válaszoltam a kérdésre.

Amugy meg nem is értem minek feltenni ilyen kérdést aztán meg védeni.Tuti bérkommentelő vagy. Menj be a bankba ott biztos elsőkézből kapsz infót.

De tökmindegy. Szeresd a bankod,válasz jo konstruikciokat,tanulj sokat stb stb stb.

2015. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ja még annyi,valoban nem lettek félretájékoztatva.Csak az aprobeture nem tértek ki.
2015. ápr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

21es nek még annyit, Hogy valoban sok esetben igazad van.

Nekunk pl igen jol jött a lové mert a ház teteje ehy telet nem birt violna még ki.

Nem szoktam fbookon irogatni.Anno a szüleim egy el.szett lépéssorozat áldozata-szenvedői-és egyben okozoi is voltak.De tulvagyunk,kifizették.Az mar mas hogy igy nem tudtam elindulni a fősulin,mert egy fillérunk nem volt.Inkabb dolgozni mentem és az öcsémet mar kitanittatuk.

Azokra én is haragszom akik luxuscikkekre meg kacsalábonforgo paloyára vették fel most meg segiti őket a kormány is.És verik a nyáluk...

2015. ápr. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

21-es vagyok:


Igen, itt sok összetevő van. Majd egyformán mindenki benne van, azokat sajnálom leginkább aki tényleg nem sokat kért, csak egy tető vagy egy lakás felújítás akármi... beszéltem egy nyugdíjassal, mondta hogy a 6M ft-ot érő házára vett fel 2M ft-os összeget úgy vt vele hogy szigetelés, tető stb. felújítása, patent lesz a ház, nem vész a törlesztő... Aztán a hitelből 4M lett, a ház ára lement, a végén hogy ne rokkanjon bele, eladta a házát... pont annyiért hogy a hitelét kifizesse.... szegény öregnek mindene elment a felújítási hitel miatt :( Ő nem akart 100k-s nettóval 3M +-os autót, vagy bmi luxust..... az ilyet sajnálom.

2015. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Nah igen.Erre mondom én hogy haragszom a bankra is mert ok,persze nekik az a cél hogy hitelt "adjon el" de egy csepp emberség nincs szokor benn.Mert pl mondhatták volna nyiltan anyuéknak is,meg a néninek is hogy csokolom jol gondolja meg jol olvassa át mert ez és ez lehet a végén, a thm az est jelenti no meg az inflacio.Meg az ilyen kamat olyan kamat.Ok nem tanfolyam.De aki értékesiti azt a hitelt az tisztában van vele ki tudja és érti hogy mit ir alá! Valahol kihasználás.
2015. ápr. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
21-es vok ismét. Persze hogy az, mindenki a maga hasznát keresni, egy bank ebből él. A tescoban sem fogják azt mondani hogy ne a márkást vedd mert ugyanaz gyártja mint a noname-et, a hasznuk ami számít nekik...
2015. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:
Egyszer mentem be egy gyámhatósági számlán megnézni érkezett-e pénz rá. Odanyújtom a számlaszámot a személyivel együtt. A Nő az ablaknál : Hát én nem mondhatom meg neked.-válaszolta a leglenézőbb hangnemben. Holott a számlán az én nevemen volt. Aztán odalépett egy fiatalabb férfi a dolgozók közül és megmondta nekem 5 percen belel de még akkor sem mondta meg a pontos értéket. Szóval van pár ember ott is akitől agyfaszt lehet kapni. Oké 17 éves vagyok,de azért beszélhetne velem kicsit több tisztelettel is,mert én a kutyámmal nem beszélek.
2015. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!