Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha már megegyeztem a bankkal...

Ha már megegyeztem a bankkal hogy 5000ft fizetek havonta, de ha majd mégsem tudok annyit csak mondjuk pl 2000ft akkor is indíthatják a végrehajtást?

Figyelt kérdés
Mert ugy hallodtam hogy ha valamit fizetek , mivel fizetèsi hajlandóságot mutatok így nem tudnak mit csinálni ha bele döglenek se!!
2015. jan. 28. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Hát, azért nem hiszem hogy a végtelenségig lehet velük ilyen kutyakomédiát játszani.
2015. jan. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Már bocsi mièrt ne lehetne??

Ha fizetek csak nem annyit amennyit ők akarnak mert valamiből èlnem is kell , meg a 3 kiskoru gyerekemet el kell tartanom !!!

Muelő beleugatnának az èletembe a hitelt mèg a gyerekek előtt vettem fel!!

2015. jan. 28. 23:26
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

akkor nem kellett volna 3 gyereket vállalni a semmire


amúgy igen, meg fogják indítani a végrehajtást

2015. jan. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megegyeztél a bankkal, hogy havi 5000-t fizetsz, de nem tartod be, akkor könnyen lehet, hogy érvényét veszti az egyezség, és az egész adósság esedékessé válik egyszerre.
2015. jan. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Az igazság néha fáj. Van ez így.
2015. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Régi munkahelyem egy kicsi hitelintezet volt, ott nem indítottak volna végrehajtást, volt ilyen ügyünk, az igazgatóság egyéni méltányosságot gyakorolt, és ha vokt 1-2 ezer Ft törlesztés a hónapban, akkor békén volt hagyva a család. De ott a vezetőség nagyon jó szociális érzékkel rendelkezett. Mostani munkahelyem megindítaná mint a huzat. Te kötöttél egy megállapodást. Ha nem tartod be, ne csodálkozz, hogyha más eszközhöz nyúl a bank. Nálam nem ment fel a három gyereknevelése, hiszen előbb volt a hitel. Tudtad, hogyan állsz anyagilag, hogy nyögöd a hitelt, de kellett a három gyerek. Miért? Nem tudom. Tippelni tudnék a látott tapasztalataim alapján: szocpol, ingyen étkezés, magasabb Csp, főállású anyasági, nem vettek vissza dolgozni, így inkább a gyes mint a 0 Ft bevétel, de hát csak becsúszott a második.és a harmadik is tuti védekezés mellett. És most csak pár példát említettem. Ebbe a helyzetbe magatok rángattátok bele saját magatokat. A bank nem fog asszisztálni ahhoz, hogy felneveld a három gyereked. Te nekik egy szám.vagy. Egy bazi nagy adósság, amiből minél előbb, minél többet ki kell sajtolni, ez az igazság. Sok jóra ne számíts tőlük.
2015. jan. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, én megértem a helyzetedet, nem vádaskodom, nem ítélkezem, de azt értsd meg, hogy a tartozásodat meg kell fizetned.

Ne takarózz a gyerekekkel. Nem érdekel senkit. Te dolgod, ha gyereked van. A tartozás az tartozás. Húzd össze a nadrágszíjat, mert ha sokat szívózol, te mész a híd alá a gyerekek meg intézetbe. Ezt pedig senki nem szeretné.

2015. jan. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, milyen okiratban állapodtatok meg.


Ha egy kéttanús szerződés, akkor valszeg FMH fog menni, de ha közjegyzői okirat, akkor bizony VH.


(Írhatsz priviben is, ha kell segítség)


/ügyvédjelölt/

2015. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszike kedves utolsô
2015. jan. 29. 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!