Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hanyadik héttől indíthatják...

Hanyadik héttől indíthatják be a frontok a szülést?

Figyelt kérdés
Csak a nagyon végén lévő kismamákra van hatással vagy már a pár héttel szülés elötti anyukákra is? Aki pár héttel hamarabb szült front miatt leírná a tapasztalatait:)köszi
2012. jún. 29. 21:44
 1/10 Bubu18 ***** válasza:
Én 2 héttel előbb szültem! Ugye meleg volt egész nap feküdtem ittam.De sehol nem találtam helyemet.Elkezdtem izzadni,fulladni, és egy pukkanás.....D és 3150 kilogrammal meg lett a fiam!
2012. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez egyén függő, ma töltöm a 40. hetet vártam a mostani frontokat, de még egy jóslóm sincsen....De vannak érzékenyebb kismamák és akár koraszülött is lehet a baba, hogy ez mennyire a frontoknak köszönhető nem tudom, de biztosan hatással vannak a frontok, szülésznő barátnőm is mondta.
2012. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én most tartok a 36. héten már egy hónapja jóslóim vannak napok óta úgy érzem mintha ketté szakadnék.. nekem a szívemet is megviseli a front gyógyszert szedek rá most néztem az előrejelzést ugye most melegfront jön de jövőhéten már hideg lesz hétvégén
2012. jún. 29. 22:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak arra van hatással, akinek a babája is készen áll már! Remélem érted, hogy gondolom

39 hkm

2012. jún. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Passz: a fiammal 38.hetet betöltöttem, egy kiadós huncut és a front beindította a szülést.

A lányommal 41hetesen a frontok jöttek mentek a kicsi meg se moccant...

A babától és az érettségétől függ, beindul e.

2012. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem sajna a 27.hétben indította be a nagy hidegfront a babámat, de szerencsére visszatartották még de a kórházba kellett maradnom majdnem végig. Az utolsó 3 hétben már itthon voltam és akkor már nem volt hatással rám semmilyen front túlhordtam 2 nappal.
2012. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát nekem annyira "beindította" a szülést,hogy 1,5 hétig dekkoltam a kórházban a kiírt időponttól és vártuk,hogy jöjjön már.Én az idén februárban szültem,mikor azok a rettenetes hidegek+hó volt.Na akkor voltak frontok,hideg-meleg egyaránt.Mindenki mondta,hogy na majd ezek megteszik a hatást.Hát egyáltalán nem így lett.
2012. jún. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem 2 héttel korábban jött a baba egy áprilisi hidegfrontra. De én amúgyis nagyon frontos vagyok, és a babám is az lett..
2012. jún. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
a lányom 3 héttel előbb született 1 hideg frontra.Minden rendben volt vele.Igaz a súlya nem volt eget rengető 2860gr, 52 cm ,de kint szépen behozta.
2012. jún. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2012. jún. 30. 22:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!