Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha farfekvéses a baba, hanyadi...

Ha farfekvéses a baba, hanyadik héten csinálnak császárt?

Figyelt kérdés
normális esetben, amikor a méhnyak, szák ép, rendben vsn, meg minden más is.
2012. máj. 6. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megvárják, míg beindul, és akkor. Feltéve, hogy nem fordul be idő közben, ami megtörténhet.
2012. máj. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és túlhordani viszont nem engedik ilyenkor, úgy tudom. Tehát időn belül kell lenni, és mindennek rendben.
2012. máj. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt, hogy a 40. heti uh-n lett faros, azt mondták, hogy várnak még egy hetet, hátha befordul. Csinált akkor is egy uh-t a doki, akkor is faros volt, rá 2 napra lett volna a császár. A lányunk máshogy gondolta, másnap hajnalban elfolyt a magzatvíz, azonnal mentünk a műtőbe.
2012. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akadékoskodni akarok, a világért se, hiszen nem értek a témához, de biztos, hogy megvárják amíg beindul? Én több helyen olvastam, hogy a 38. héten már elvégezték, és logikusnak is tűnik, mert ha beindul a szülés váratlanul, akkor már nem lehet császározni, ha lóg ki belőlem a gyerek lába derékig...
2012. máj. 6. 23:11
 5/7 anonim ***** válasza:

Amikor beindul a szülés, akkor még garantáltan nem lóg ki semmije a babádnak sehová, főleg nem első gyereknél...

Ennyire nem megy gyorsan egy szülés hidd el.

Nekem a harmadik van most harántban, már 39. hetet is betöltöttem, de egyértelműen várunk. I

Igaz, én farosan is megszülöm, ha popsival van előre, két esetben lesz császár: ha nem ékelődik be semmijével (sem fej, sem popsi), vagy ha mint írod, valamelyik végtagjával van lefelé, mert az valóban veszélyes.


Amúgy nekem elmondta a menetet a szülésznő:

beindul a szülés, bemegyünk, csinálnak kézi vizsgálatot és UH-t, és az alapján mérlegelik a továbbiakat.

2012. máj. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pont múlt héten volt így a barátnőm. Faros volt a babájuk, végig tudták. Itt az a protokoll, hogy ha a babával minden rendben van és magától beindul a szülés, akkor hagyják vajúdni az anyukát és csak utána császározzák. Náluk magától beindult a 39. héten, 10 órát vajúdott, túlhordásnál nem tudom, mi a menetrend.

32 hetes kismama

2012. máj. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

38. héten a programozott császárt szokták megcsinálni.De ezt csak akkor választják,ha valami gond van és vagy az anyára vagy a babára veszélyes lenne a szülés megindulása.

A szülés beindulásakor nem lóg ki semmije a babának,legrövidebb idő is amit hallottam beindulástól a baba kibújásáig 2-3 óra.Ez alatt az idő alatt rengeteg minden történik/történhet.

2012. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!