Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A császárnál a gerincbe adott...

A császárnál a gerincbe adott érzéstelenítő mikor beadják milyen érzés? (nagyon félek tőle) Farfekvéses a baba és 90 % hogy császár lesz.38 hetes km.

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem nem volt semmi különös egy kis szúrás és kész.

csak az volt a rossz hogy két fájás között adták be mert sűrgősségi császárom volt.

ne izgulj két szúrás az egész. nem lesz semmi gond.

szorítok hogy meforduljon:)

könnyű szülést

2009. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Csak egy picit fogod érezni nem lesz semmi baj!

Akkor már amúgy sem ezen fogod törni a fejed hanem, hogy már csak pár perc választ el attól hogy a csodálatos kisbabádat lássad!

Ne aggódj!

Élvezd ki a hátralevő időt a terhességednek és pihenj sokat!

2009. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg olvasok itt olyanokat is, hogy nem véletlen farfekvéses egy gyerek. Vagy nyaki gondja volt az egyiknek, vagy rövid a köldökzsinor, vagy csípőproblémás lett.. Most már ez miatt is idegesítem magam. (az ultrahangon minden oké volt eddig)
2009. jún. 24. 18:59
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne idegesítsd magad ilyen hülyeségeken! Az én babám is farfekvéses volt és teljesen egészségesen született és azóta sincs semmi baja.

Amúgy először kapsz majd egy kisebb injekciót, ami érzésteleníti azt a területet, ahová az igazi érzéstelenítőt kapod, így fájni nem is fog igazán.

2009. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne izgulj,az én babám is császárral született farfekvés miatt.A szúrást meg se érzed,utánna végképp semmi fájdalmat, én se tudtam elképzelni akkor.A kisfiam nyaki hypotóniával és csípőficammal született (val.színű a kényszertartás miatt), legalábbis a kórházból ezzel jöttünk haza, utánna rá egy hétre mentünk csípőszűrésre, ahol az ultrahang nem mutatott rendellenességet.A doki azt mondta, hogy az újszülöttek napról-napra regenerálódnak.Szóval ne aggódj, minden rendben lesz,az én kisfiam is makk egészséges és már 11 hós.
2009. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam is faros volt, de más is közrejátszott, hogy császár lett. Az érzéstelenítést nem is éreztem, egyszercsak döntöttek hátra, hogy kész van.

A kisfiamnak kötött volt a csípője és voltak nyaki problémái is, de nem ezek miatt volt faros, hanem pont a faros fekvése miatt alakultak ki ezek a gondok. Hozzátartozik, hogy nagyon hosszú volt, 60 cm, és mivel nem fért el, ezért volt kényszertartásban. 3 hónapos korára teljesen rendbe jött, csak tornáztatni kellett és terpesz pelusozni.

2009. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

ne idegeld magad!!! a tesóm faros volt,én haránt feküdtem,kutya bajunk se volt soha,tesómnak még műtéte sem,nekem is csak mandula,meg császár..


az érzéstelenítő beadásnál én inkább nyomást,mint szúrást éreztem,egyáltalán nem gáz hidd el..


és a császártól se félj,nem kellemes az első felkelés,de én mire mentem haza-5.nap-már minden ment simán.


azért próbáld befordítani,legyél naponta párszor négykézláb úgy,h a fejed lejjebb legyen mint a feneked.

2009. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem féljél nem fáj a gerincbe adott injekció. A fájásoktól észre sem fogod venni, vagyha igen egy nagyon kicsi kis szúrást.

Szoritok, hogy minden rendben legyen.

2009. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi csajok.. már csak 2 hét
2009. jún. 25. 08:15
 10/11 anonim ***** válasza:

Én semmit nem éreztem. Még egy pici méhcsipést sem. Mikor lefektettek megkérdeztem, hogy akkor most nem kapok gerincbe semmit.

Ne aggódj!

Kitartást igy a végére!

2009. jún. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!