Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A császárnál a gerincbe adott...

A császárnál a gerincbe adott érzéstelenítő mikor beadják milyen érzés? (nagyon félek tőle) Farfekvéses a baba és 90 % hogy császár lesz.38 hetes km.

Figyelt kérdés
2009. jún. 24. 18:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ne aggódj!! Én epidurálist kaptam, nagyon féltem előtte!! Nem mondom, hogy jó volt, mikor berakták a kanült, én bizony éreztem, olyan volt, mint egy erősebb injekció, utána meg volt 1-1 pici áramütés szerű érzés a csipőm mindkét oldalán, de mondták, hogy ez fog akkor történni. Kb 15 másodperc volt amúgy, mig berakta, addig meg szorongattam a férjem kezét. A félelem sokkal erősebb volt, mint a kellemetlenség, fájni nem fájt. A rosszakra meg ne gondolj, nem törvényszerű, hogy baja legyen, ezek csak véletlen statisztikák, amiknek pont a negativ részét olvastad el, de ilyenek a megfordult babáknál is vannak sajnos! Lazits és készülj inkább a picire :) Sok boldogságot!!
2009. jún. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!