Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hányadik hétre szültétek a...

Hányadik hétre szültétek a másodikat?

Figyelt kérdés

Az első 39. hétre született pontosan. Kíváncsi lennék, hogy az esetek többségében korábban jött a második vagy pont akkor esetleg később. Könnyebb volt a 2. vagy nehezebb.

37+3 hetes vagyok a 2. babával.


2012. jún. 2. 22:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1-2 gyerek a 38-on.

3. megtréfált, 41-en.


Szerintem nincs igazi tendencia, bármi megtörténhet.

2012. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

1.-41.hét

2.-40.hét

és sokkal könnyebb volt a 2.szülésem

2012. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem törvényszerű semmi, de az elsőre azt mondták nehéz szülés volt bár én könnyünek mondtam volna ha ők nem mondják ezt. 1,5 óra volt a kitolási idő kb. Elvileg másnak olyan 10-15 perc alatt megvan! Vajúdás sem volt hosszú. Víz elfolyása után órákig nem jöttek a fájások. Majd 1 db 10 perces után rögtön 1 percesek ami viszont kemény volt és az orvos javaslatára gerinc érzéstelenítő aztán mikor éreztem a székelést nem kaptam többet és ennyi.
2012. jún. 2. 22:59
 4/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok, valami "tendencia" mégiscsak olt nálunk is:

Terhességek egyre nehezebbek és komplikáltabbak, illetve a szülést megelőző pár hét egyre több jóslóval fájdalommal telt, viszont a szülések időben egyre rövidebbek lettek, és könnyebbek is emiatt.

1: 26 óra (2 óra kitolás)

2: 4,5 óra (20p kitolás)

3: 1 óra 40p (max. 10p kitolás)

2012. jún. 2. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1.baba 39+3.hétre első fájástól a végéig 7 órás

2.baba 40+6.napra első fájástól a végéig 4 óra, nagyon szép szülés volt, csak a túlhordás nem volt túl kellemes, ezt nem is értettem, pedig egész nap rohantam a nagytesó után...

2012. jún. 3. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

1.gyerkőc:40+5 hétre,az első fájástól a megszületéséig 4 óra telt el(30perc kitolás)

2.gyerkőc:37+3 hétre,3 óra alatt született meg(20 perc kitolás)

3. még pocakban

2012. jún. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1.gyerek:kiírt előtt egy nappal, első fájástól kibújásig 9,5 óra.

2.gyerek:kiírt napján elindult,de csak másnap lett meg, tehát első fájástól kibújásig 24 óra.

Kemény volt a második és nagyon hosszú-nehéz!

2012. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Első: 39+4-re született (délelőtt született reggel fogant)5 perc híjján 8 óra volt!50 perces kitolással !3950 gramm 61cm gátmetszés


Második: 39+3-ra született (délután született este fogan)8,5 óra volt, jóga módra csodálatos volt!Viszont a "kitolás" 1 óra 20 perc volt,mert nem nyomtam,csakengedtük,hogy a saját tempójában jöjjön!

Gátvédelemmel kibújt a feje:), csak a kis mellkasa nagyobb volt és a kezeit is otttartotta,így a testénél repedtem :( 4100 gramm volt 58cm


Érzéstelenítő nélkül mindkettő


2,5 éves és 4 hetescsajok anyuja

2012. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kislányom 40+2 hétre 3 óra

Kisfiam 39+5 hétre 1,5 óra

2012. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Első 40+5-re született, 14 óra az első fájástól, gyors finissel, 4 tolófájásból megvolt (lassítani kellett a gátvédelem miatt). Előtte nulla darab jósló fájás.


Második kb 38. hétre (terhességi teszt és UH alapján becsülve, mert nem jött még meg az első után), 38 óra vajúdás után, rakéta sebességű és nagyon könnyű kitolási szakasszal, asszem 3 fájásra, ő is gátvédelemmel. Vele voltak jóslóim a 35-36. héttől. Amikor megindult, akkor is még azt hittem csak jóslók, de a második végig görcsölt éjszakán már kezdtem gyanakodni, hogy gyanúsan rövidülnek a szünetek...


Összehasonlíthatatlanul könnyebb volt a második szülés, igaz, kisebb volt a baba is. A terhesség is gond nélküli volt, csak a lábam rángatózott sokat, így nyakaltam a Mg-ot éjjel-nappal.

2012. jún. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!