Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE I. Szülészeti Klinikán...

SOTE I. Szülészeti Klinikán szültetek mostanában? Véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2012. máj. 15. 17:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nem mostanában szültem, 2 éve volt, de most júliusban jön a tesó és őt is ott fogom szülni. Nézd nem egy Hotel minőség, de viszonylag jó körülmények vannak. Nekem az a véleményem, hogy azt a pár napot bárhol ki lehet bírni, de azért mégis egy klinikáról van szó. Ha bármi gond lenne a babával, ott nagyon jó kezekben van. Ne legyen!, de nekem az elsőnél volt egy tüdőgyuszi és szerintem a lehető legjobb helyen voltunk. Orvosokról, nővérekről jót tudok mondani. Mikor szülsz?
2012. máj. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Szeptemberre vagyok kiírva.

A régi MÁV kórházba tartozom, de az az orvos, akihez most járok, a SOTE I-en praktizál, és hezitálok, mert a MÁV-ot már ismerem rokonok által, a SOTE-t viszont nem.

2012. máj. 15. 17:49
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Másfél éve sültem ott. Teljesen egyetértek az elsővel.

A tisztaság nem mindig tökéletes, WC papír soha nincs a szülészeten, csak az ambulancián...:S A csecsemős nővérek elég morcosak tudnak lenni... De szerintem ez minden kórházban így van. :( Az orvosok viszont tényleg nagyon jók és mindent meg tudnak oldani, ha a babával vagy Veled lenne (NE LEGYEN!!!) valami. Én a SOTE-t ajánlanám inkább.

Mávban nekem a vakbelemet vették ki, nem volt sok pozitív tapasztalatom...

Boldog babavárást és könnyű szülést kívánok. Meg persze jó egészséget nektek!

2012. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mármint sZültem... :DDDD
2012. máj. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én ikreket szültem a SOTE első számú klinikáján.A 2.kerületben lakom,tehát elvben nem odatartoztam,de az orvosom elintézte,hogy ott szülhessek,pont az ikrek miatt,mert nagyon paráztam,hogy esetleg komplikáció lesz a szülés közben és ott nagyon jó dokik vannak,szóval mindent megtudnak oldani.Már a 36.héten befeküdtem,mert ha beindul a szülés akkor nehezen érek oda klinikára.Egyébként 3 hónapja szültem.Nem annyira tiszta,de az orvosok egyszerűen szuperek és kedvesek.

Bátran ajánlom!

2012. máj. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos,én nem tudok jó vélemény írni a Klinikáról:

Kovács Eszter volt az ügyeletes,nagyon bunkó(nem tudok mást írni),pénzéhes orvos,azóta elolvastam a neten írt véleményeket róla,amik sajnos szintén nem különbbek.

A csecsemősök között volt egy nagyon aranyos,a többi semmit nem segített.Higénia szintén szörnyű,szerintem az aululjáróban található wc-ket gyakrabban és alaposabban tiszítják.Természetesen wc papír,szappan nincs,nálunk wc ülőke(!) sem volt,valamint a totál véres ágyneműmet is nagy könyörgés és utánajárás után voltak hajlandóak kicserélni.Én túlzott alapossággal,és kedvességgel a többi orvos részéről sem találkoztam.Legközelebb kizárt,hogy oda menjek...:(

2012. máj. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

kedves 6-os, átérzem a helyzeted a doktornővel kapcsolatban, nálam is ő volt az ügyeletes, de szerencsére nem sok köze volt hozzám.Van egy stílusa, de ez minden kórházban így van, van ilyen is és olyan is. Én a Jahn Ferencbe jártam előtte, na ott aztán volt kosz rendesen. én a SOTE-n majdnem 2 hetet kempingeztem a babussal és valóban nincs Wc papír, de szerintem azt mindenki visz amúgy is magával, bárhova menjen is kórházba. ágynemű cserével nem volt problémám, ha kértem, kaptam másikat és a takarító személyzet is naponta jött reggel takarítani. Csak a szobatársakkal megegyeztünk, hogy vannak olyan kedves páciensek, hogy ha otthon is ezt művelik a mellék helységben, akkor szép lakásuk lehet... Szóval ha reggel kitakarítanak, akkor civilizált ember módjára azért tegyük magunk után rendbe azt a WC-t....már ami rajtunk múlik.

Kedves kérdező! Ami miatt én a SOTE-t ajánlom: bármi gond lenn, mégsem egy kórházban vagy, hanem egy klinikán. Az ország sok pontjáról hoznak ide babákat, kismamákat. Amikor én szültem az elsőt, akkor egy Szolnoki kismamával voltam bent. Pedig Szolnok megyei kórház, de mégis ez mellett döntött.Ki az orvosod? Ha lehet tudni? Ha innen van dokid, akkor meg pláne maradnék mellette a klinikán.

2012. máj. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Pozitívabban állok a SOTE-hez.
2012. máj. 16. 22:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

5 hete szültem ott. Vannak normális csecsemősök, és vannak iszonyatos bunkók.

4 ágyas szobák vannak, és elég kicsik. a fürdő helységbe oldalasan lehet bemenni, mert olyan keskeny és kicsi. 2 szobára jut 1 fürdőszoba. Reggelente jönnek a takkerek, de utána ami gusztustalan kosz van, az kritikán aluli. A sok igényesnek látszó kismama össze- vissza vérezte a wc-ét, és nem tette tisztába maga után. Undorítóak. Vigyél magaddal mindenképpen fertőtlenítőt, és használd minden alkalommal. A tusolón is, és a wc-n is. Ne sajnáld!!! Nem hiányzik hogy szülés után elkapj valami fertőzést.

2012. máj. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A fogadott orvosommal meg vagyok elégedve (Krasznai I. doktor), terhességem elejétől hozzá járok, nem akarnék orvost váltani, de hallottam olyan tapasztalatokat, hogy a a klinika higiéniája nem a legjobb (ahogy Ti is írtátok), illetve hogy futószalagon jönnek-mennek a kismamák babájukkal, nem tudnak igazán figyelni az emberre (pl.: a csecsemősök)...és a szülés utáni napok miatt izgulok.
2012. máj. 17. 08:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!