Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » SOTE I. Szülészeti Klinikán...

SOTE I. Szülészeti Klinikán szültetek mostanában? Véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Köszönöm
2012. máj. 15. 17:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Krasznai dokit a vizitekről ismerem, normálisnak tűnik.

A higiéniás dolgokkal nem tudsz mást tenni, mint amit írtunk is már neked, de ez máshol is így van, csak éppen még nincs neki reklám csinálva. Ha elolvasol itt pár kórházról szóló kérdést, mindegyikre van jó is rossz is. A futószalagos téma máshol is így van ám, mert mindenhol kevés az ember, sajnos. Annyi a különbség, hogy itt azért ott vannak szakmailag a szeren, mert Klinika. Ezt írtam az elején is, hogy a pár napot ki lehet bírni, de a baba miatt mindenképpen oda megyek megint, a lehető legjobb kezekben érzem magunkat ott. Meg az orvosod, akiben megbíztál eddig és hozzá jársz terhesgondozásra is, hát nem cserélném le csak mert ezt meg azt hallani a kórházról. Ha benne bízol maximálisan, akkor nem kérdés szerintem a dolog.

Képzeld, a Jahn Ferencben még villany sem volt a mosdóban, vakon voltunk....

Na, remélem segítettem az előttem szólókkal együtt.

Első voltam.

Én júliusban szülök megint a SOTE-n.

Szép napot!

2012. máj. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

9-es válaszadó vagyok.

Krassznai doktorúr nagyon jó orvos. Én is hozzá jártam vizsgálatokra. És így van, nem kell azért orvost és kórházat váltanod a körülmények miatt. Az a pár nap nagyon hamar eltelik. Nekem is hamar eltelt. Csak hát, fertőtleníteni kell :DD

2012. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!!!
2012. máj. 18. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!