Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Anyukák, akik nemrég szültetek...

Anyukák, akik nemrég szültetek Szombathelyen? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Orvosokról, szülésznőkről, csecsemősökről? tarifák? volt valaki privát szobában? oxitocin adása mennyire automatikus?
2012. máj. 9. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Utoljára 8 hete szültem ott. Szülészet szuper, nagyon aranyosak, bár volt szülésznőm, ott volt mellettem végig, nekem indított szülésem volt. Csecsemősöknél valaki rendes valaki nagyon nem. Orvosom is volt, Ő is rendes volt. Nem voltam VIP szobában, mert nem akartam egyedül lenni, ill- ha bármi kellett ott voltak a nővérek, és ha éjjel nagyon nem akart aludni a babám akkor kivitték, fogták, és hagytak aludni.

Ha valamire konkrétan kiváncsi vagy írj, hátha tudok válaszolni.

Ja, és oxitocinnal indítottak nekem, hosszú lenne leírni miért kellett indítani, de nem állat módjára, hanem szép fokozatosan adagolták.

Kihez jársz gondozásra?

2012. máj. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sumergo ***** válasza:
61%
Fél éve volt sürgősségi császárom. Pont kifogtam az egyetlen dokit, akit el akartam kerülni! Mivel altattak, így nem kellett sokáig elviselnem. Profin megcsinált egyébként mindent, nincs gond az ő szakértelmével sem, csak egy kicsit olyan bunkó. A többi doki, akit ismerek, mind nagyon rendesek. Szülésznővel így nem sokat találkoztam, csak pár percre kettővel, ők nagyon aranyosak voltak, előkészítettek a császárhoz. Csecsemősök szerintem mind rendesek, egy idősebb van, aki egy kicsit mogorva, de tulajdonképpen vele sincs gond. A nagy többség a húszas évei elején jár, babusgatják, szeretgetik a kicsiket. Tarifákat nem tudok, én nem adtam a dokinak, hiszen nem volt az orvosom, igaz, hogy elvárta volna szerintem, mivel nem kapott, egy nappal tovább bent is tartott, ez volt a bosszú. Ettől most még jobban nemszeretem orvos lett nekem! Privát szobáról nem tudok semmit írni, nekem jó volt a rendes, aranyos szobatársaim voltak! Oxit kaptam a császár után (akkor ott mindenki kap, ha jól tudom,) hogy sima szülésnél adják-e, az szerintem helyzettől függ, a szobatársam nem kapott. Szépen beindult a szülése, úgyhogy nem volt rá szükség.
2012. máj. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon jo dula Szombathelyen,vedd fol vele a kapcsolatot,nem fogod megbanni
2012. máj. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sumergo ***** válasza:
44%

OFF:

Érdekelne, hogy mi a fene nem volt hasznos a válaszomban!!! Ha lepontozgatsz, legalább vállald, hogy miért? Tán nem tetszik, hogy bajom van néhány termékkel? Én legalább nem hátulról támadok, és nem alaptalanul írom, amit írok!!!

2012. máj. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
???
2012. máj. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sumergo ***** válasza:
Nos? Nincs merszed, csak némán pontozgatni? Gratulálok, hogy te milyen egyenes ember vagy!!!!
2012. máj. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!