Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egyösszegű diákhitel tavaszi...

Egyösszegű diákhitel tavaszi szemeszterben mikor szokott érkezni?

Figyelt kérdés
Február 6-án kezdődik a szorgalmi hét, beiratkozás és tárgyfelvétel megtörtént. Kinek mi a tapasztalata ezzel? Mikor kaptatok pénzt?

2023. jan. 30. 12:16
 791/849 anonim ***** válasza:
100%

Mindenki, akinek kedd hajnalig folyosithato lesz, mindig az elotte valo napon allitjak osssze a csomagot.


En csak azt nem ertem, hogy miert mondja az egyik ugyintezo ezt, a masik azt...

2023. febr. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 792/849 anonim válasza:
100%

790


Azt mondta a szerdai utalás még nincs kiírva . Nekem tartozásom volt, már régóta folyósítható státusszal, ma le is könyvelték a hátralékot, de nem tudta megmondani hogy kapok e szedán utalást.

2023. febr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 793/849 anonim válasza:
100%
Nekem péntek este lett folyósítható, ma felhívtam az ügyfélszolgálatot és azt mondták, hogy már ma is utalhatnak... Többiek, ti mit tudtok? Akkor most nem csak szerda és péntek az utalási napok?
2023. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 794/849 anonim ***** válasza:
100%

793 volt ilyen hir, hogy a heten tobb utalast is inditanak, de nagyon elteroek egyelore az informaciok. Alapvetoen szerda es pentek az utalas napja, de mivel a mult heten egesz hetes kieses volt, nem kizart, hogy a heten tobbszor is utalnak.


Lenyegeben, a szerda a tuti, minden masnak csak orulunk... :D

2023. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 795/849 anonim válasza:
100%
Köszi, akkor már tényleg nem biztos semmi :) Az egészben az a legfelháborítóbb, hogy a totál átláthatatlan tájékoztatási gyakorlatukkal (lásd korábban kamatemelés, most ez) egyáltalán nincs összhangban az ügyfelektől elvárt határidők betartása és magatartása. Nem is értem miért nincs még valami minimális képviseleti szerve a diákhitelt felvevőknek.
2023. febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 796/849 A kérdező kommentje:
Én sem értem. Megérdemelnénk egy normális tájékoztatást szerintem legalább egy email-be. Sokszor írsz nekik e-mailt és mire választ kapsz megkapod a pénzt. Ha meg felhívod őket különböző infókat mondanak…
2023. febr. 20. 14:26
 797/849 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel önmagában még kevésbé lenne baj, a baj ott van, hogy az egész Egyetem-FIR-Diákhitel háromszögben ha bárhol elcsúszik bármi, a hallgató szívja meg, aki egyébként várja a pénzt... Nem tudom kinek van itt DH+, de azoknak pl már fixen plusz egy törlesztőt ki kellett fizetnie, hogy ne csússzon késedelembe, és ha ez így megy tovább, van pár egyetem, ahol lehet hogy még a márciusit is ki kell majd fizetnie, mielőtt hozzájutna a DH1-hez.
2023. febr. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 798/849 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Te kaptál már pénzt tőlük?

2023. febr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 799/849 A kérdező kommentje:
Köszönöm kérdésed! Nem sajnos, mèg nem. Folyósítható a státuszom szombat óta már legalább😇
2023. febr. 20. 14:48
 800/849 A kérdező kommentje:
De nem első igénylés ha erre gondolsz😇
2023. febr. 20. 15:03

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!