Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egyösszegű diákhitel tavaszi...

Egyösszegű diákhitel tavaszi szemeszterben mikor szokott érkezni?

Figyelt kérdés
Február 6-án kezdődik a szorgalmi hét, beiratkozás és tárgyfelvétel megtörtént. Kinek mi a tapasztalata ezzel? Mikor kaptatok pénzt?

2023. jan. 30. 12:16
 841/849 anonim ***** válasza:
Amúgy az hogy lehet, hogy a kötött folyósítható, de a szabad még adategyeztetés alatt van?
febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 842/849 anonim ***** válasza:
Nalam is ugyan ez
febr. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 843/849 A kérdező kommentje:
Mi van abba az esetbe ha elvileg a tavaszi félévben végzek viszont csúszni fogok sajnos? A hitelt megkapom attól őszre is az önköltséges képzésre illetve szabad felhszanálásút?
febr. 7. 11:56
 844/849 anonim ***** válasza:
Valaki esetleg azt megkérdezte, hogy miért van,hogy a kötött hitel folyosítható, a szabad meg egyeztetés alatt?
febr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 845/849 anonim ***** válasza:
48%
Itt kapott valaki mar aki Rafinal van?
febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 846/849 anonim ***** válasza:
nekem most lett a kotott folyosithato szabad adategyeztetes, ugy hogy mar reg a firben vagyok... tandij sincs meg kiirva, igy kisse erthetetlen. holnapra varnam, de ma mar egesz biztos nem leszek folyosithato, ejszaka lett a kotott is az.
febr. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 847/849 anonim ***** válasza:
Nekemis folyosithato a kotott a szabad adategyeztetes es szinten nincs kiirva a tandij..
febr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 848/849 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem hét eleje óta folyósítható a kötött, tandíj kiírva tárgyak felvéve xd
febr. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 849/849 anonim ***** válasza:
846-os valaszolo vagyok, most valtott folyosithatova!
febr. 10. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!