Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egyösszegű diákhitel tavaszi...

Egyösszegű diákhitel tavaszi szemeszterben mikor szokott érkezni?

Figyelt kérdés
Február 6-án kezdődik a szorgalmi hét, beiratkozás és tárgyfelvétel megtörtént. Kinek mi a tapasztalata ezzel? Mikor kaptatok pénzt?

2023. jan. 30. 12:16
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯
 211/849 anonim ***** válasza:
30%

Kedves kérdező!


Szóval nem mondtam, hogy hétvégén már mindenki elissza. Ne adj a számba olyat, amit nem mondtam.


Felélés alatt én pl. lakhatásra stb gondoltam. Főleg a szabadnál. Vagy pl. valamit vesz valaki.


De akkor visszaszívom a kérdésem. Pedig azt hittem +200as válasznál jön értelmes komment.


Kb. csak csirkefarhátoztok.

2023. febr. 6. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/849 A kérdező kommentje:
Lehet valakinek ezen múlik a lakhatása, kollégiuma, ételt tudjon venni magának stb. Ezek mellett hogyan tudsz befektetni?
2023. febr. 6. 17:59
 213/849 anonim ***** válasza:
7%

Lepontoztatok. Átmentetek hülyébe, valótlanságokatt írtok, meg kő kemény hülyeségeket.


Miért válaszoljak?


Hát nem fogok.

Jó farhátazást.

2023. febr. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/849 anonim ***** válasza:
76%

Én még vártam is hogy megemelik a dht az infláció miatt.

Befektetés alatt én a sulit csinálom közben pedig ,,vállalkozok".

Próbálkozok mindenfélével.

Úgy vagyok vele hogy hogy veszteni valóm nincs.

Tudom hogy milliók össze jönnek de mint egy személyihitel.

Ha jól csinálod pár év alatt simán vissza lehet fizetni.

Vagy ha nagyon jól akkor meg akár egy kis idő után is.

2023. febr. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/849 anonim ***** válasza:
100%

#214 vagyok

A farhátozás vicc volt de bőven belefér...

2023. febr. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/849 anonim ***** válasza:
25%

Tudom, hogy a farhátozás vicc volt.


A komolytalanságon, lepontozáson és a valótlan állításokon sértődtem meg.

De ez nem jó szó. Leírtam a kérdést meg a kérdezőt.

2023. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/849 A kérdező kommentje:

1.Szerintem nem szép dolog “lehülyézni” valakit akit nem ismersz. Adjuk meg a tiszteletet a másiknak.


2.Egy válaszodon belül csak 2 helyesírási hibát vétettél. Remélem nem magyar szakos tanár leszel.


3.A farhátas és vodkás válasz is vicc volt, szerintem elég szomorú, hogy itt tartunk ebbe az országba, hogy munka mellett várni kell egy hitelt, hogy kollégiumot ki tudjuk fizetni vagy épp ételt tudjunk magunknak venni. Én sem jókedvemből vettem fel a hitelt huszonévesen hanem mert enélkül nem fogom tudni elérni azt a célt amivel utána ezt vissza tudom fizetni majd az államnak.

2023. febr. 6. 18:47
 218/849 anonim ***** válasza:
0%

Ebben az országban, bruhuhuhuu.

:(


Adj majd a 750ezredből zsepit.

2023. febr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/849 A kérdező kommentje:

Te se jártál még nagyon országhatáron kívül.


De veszek szívesen, majd ha nem jönnek össze a befektetéseid😉

2023. febr. 6. 18:54
 220/849 anonim ***** válasza:
83%

Te jo eg. Mindig mindenhol betalalnak ezek a humor nelkuli emberek. Remelem vegig olvastad a valaszokat, mert szerintem mar jo par napja ugyanazok a valaszadok beszelgetnek, meg viccelodnek (sertes nelkul) ezen a helyzeten. Sosem ertettem miert lesz boldogabb az ember attol, ha okoskodik es megbant illetve “lehulyezi a masikat”

Nyugodtan pontozz le, de inkabb sertobb a te velemenyed, mint az hogy csirkefarhatozunk. En jogasznak tanulok ami 5 ev es hidd el tenyleg nem jo kedvbol vesszuk fel a hitelt huszonevesen, senki csaladi helyzetet nem ismered:)

2023. febr. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!