Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egyösszegű diákhitel tavaszi...

Egyösszegű diákhitel tavaszi szemeszterben mikor szokott érkezni?

Figyelt kérdés
Február 6-án kezdődik a szorgalmi hét, beiratkozás és tárgyfelvétel megtörtént. Kinek mi a tapasztalata ezzel? Mikor kaptatok pénzt?

2023. jan. 30. 12:16
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯
 261/849 anonim ***** válasza:
80%
Csak elutaljak addig. Az uzletszabalyzatban az szerepel, hogy a fir-ben torteno visszaigazolast kovetoen 10napjuk van..
2023. febr. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 262/849 anonim ***** válasza:
26%

És az üzletszabályzatból kikerült a március 15 legkésőbb.

Magyarul bármikor a félév végéig vagy mi...

2023. febr. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 263/849 anonim ***** válasza:
80%
En sem ertem. En Miltonra jarok, tavaly februar/szeptemberben 7.-en mar rendben volt minden. Neptun, FIR aktiv.
2023. febr. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 264/849 anonim ***** válasza:
86%
262-es, ha így van akkor nekem a héten meg kell jöjjön mert 3.-a óta aktív vagyok, és hétfőnként nem utalnak. Én amúgy csak ezt utálom, hogy mi fizessünk időben, ha nem, jön a késedelmi kamat és társai, de ha ők nem fizetnek “legyenek türelemmel” meg “próbáljanak nem éhen halni” 🥲
2023. febr. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 265/849 anonim ***** válasza:
80%
Nemtudom oket felhivni sem mert gyakorlaton vagyok, az emailre meg eselytelen h valaszt kapjak:/
2023. febr. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 266/849 anonim ***** válasza:
80%
Aki irta tegnap hogy 8kor hivja az tud valamit?
2023. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 267/849 anonim ***** válasza:
80%
Próbáltam hívni őket, és azzal kezdte a robot a telefonba, hogy mostmár egy gyermek után igénybe vehető a tartozás elengedése. Ez azért érdekes. Úgy meglepődtem letettem. De mindjárt hívom őket újra, hogy mikor utalnak.
2023. febr. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 268/849 anonim ***** válasza:
80%
Majd irj ha tudsz valamit, nagyon szepen megkoszonnem!❤️
2023. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 269/849 anonim ***** válasza:
80%
268-as vagyok, hát én most rendesen ki vagyok akadva, volt 118 Ft hátralékom, nem is értem hogyan.. kifizettem inkább most, 375 Ft-os utalási díjjal.. Mondja az ügyintéző, hogy nem aktív a félévem még, nem jelzett vissza az egyetemem(DE), azt közben péntek óta aktív vagyok a FIR-ben.. Valami itt nem okés… Így annyit mondott, akkor utalnak ha aktív leszek. Most nagyon ideges vagyok..
2023. febr. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 270/849 anonim ***** válasza:
80%

265os enis 3.-dika ota vagyok aktiv a FIR-ben:(( igen a heten jonni kene

Ezt talaltam este:

A DH1 egyösszegű, folyamatos folyósítása esetén, ha a Hitelfelvevő nem nyilatkozik a DH1 összeg módosításáról illetve folyósítás szüneteltetéséről, ezen változások bejelentésére az Üzletszabályzatban megállapított határidőn belül,a Diákhitel Központ a tanulmányi félévre járó hitelt egy összegben, a hallgatói jogviszony ezen tanulmányi félévben való fennállásának igazolását követő 10 munkanapon belül folyósítja.

82. A DH1 havonta részletekben történő folyamatos folyósítása esetén, a Diákhitel Központ az adott tanulmányi félévben a Hitelfelvevő által igényelt havi összegben első alkalommal a hallgatói jogviszony fennállásának igazolását követő 10 munkanapon belül folyósít hitelt. Abban az esetben, ha ezen első folyósítás napján a tanulmányi félévből már egynél több hónap eltelt, folyósított hitelösszeg az eltelt hónapok számához igazodik. A tanulmányi félév további hitelfolyósításaira az első folyósítást követő tanulmányi hónapok 15. napján kerül sor. Amennyiben ezen nap pihenőnap vagy munkaszüneti nap,

abban

az esetben az ezt megelőző munkanapon kerül sor a folyósításra.

2023. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!