Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egyösszegű diákhitel tavaszi...

Egyösszegű diákhitel tavaszi szemeszterben mikor szokott érkezni?

Figyelt kérdés
Február 6-án kezdődik a szorgalmi hét, beiratkozás és tárgyfelvétel megtörtént. Kinek mi a tapasztalata ezzel? Mikor kaptatok pénzt?

2023. jan. 30. 12:16
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯
 221/849 A kérdező kommentje:

Igen, ők mindenhol ott vannak.


Elején segítségnek indultak a válaszok majd átment picit poénossá ez az egész DE senki nem bántóan írt a másiknak véleményem szerint.


Nem csak családi helyzet hanem a huszonévesen már nem a szülőket akarjuk “húzni” pénzzel ebben a helyzetben meg főleg nem szerintem. Az egyetemi szakokat jobb esetben 3,5 év (tisztelet a kivételnek: jog, orvos stb.) ami elég sok pénzbe kerül még ha diákmunka/gyakornoki munkánk is van mellette.

2023. febr. 6. 19:09
 222/849 anonim ***** válasza:
74%
Aki egyetemistaként befekteti a diákhitelét és nem érti mások miért “élik fel”, az fixen nem került még olyan helyzetbe, hogy 4000 Ft-os akciós WC papírra költse az utolsó pénzét(mert hát az érné meg..) vagy egy kicsivel több kaját vegyen. Sajnos ebben az országban ez a valóság, az emberek nagy része akkor se tudna pénzügyileg tudatos lenni, ha akarna.
2023. febr. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 223/849 anonim ***** válasza:
0%

Ja mert én jókedvől veszem fel. :D


De kemény, hogy én vagyok a köcsög megint.

Most meg az országhatárokon túl sem jártam. :D

És én ítélkezem...hm. Kíváncsi vagyok, hogy te kérdező mit csinálsz, ha beskatulyázol stb.


Különben meg eps vagyok (epilepsziás a gyengébbek kedvéért). A telóm meg sajnos összetört. Szerintem idő kérdése, hogy mikor folyik szét a képernyő. De eddig bírja.

Sajnos nem tehetem meg, hogy diákhitelből vegyek telót. Én visszafizetni akarom.


Hogy elhiszed-e vagy sem, az a nemérdekel szintet sem üti meg. Úgy is elkönyveltél/ könyveltetek minden jónak.


Magyarszakos ismerősöm, aki meg idén diplomázik, na nála senki sem ír rosszabbul.


Nem esszét,vagy szakdolgozatot írunk tudtommal. Csak a GYIKon vagyunk, te gyík.


De minek írok. A csirkefarhátból nem tudod kiszedni a pofád, miközben a Zorbánt látod a tükörben Te is.


Remélem nem politológia szakra jársz (:

2023. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 224/849 anonim ***** válasza:
18%

Na mind1, majd írok zsepiügyben. További jó +99 üzi.


Borzalom. :P

2023. febr. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 225/849 anonim ***** válasza:
74%
Itt mi történik :o
2023. febr. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 226/849 anonim ***** válasza:
80%

Mi a fasz…. Ez egy tokjo “kozosseg” volt amig nem jottel ide. Mar no offense…

Mindegy

Valakinek valtozott valami?

2023. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 227/849 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, nyugodtan kövezzetek meg, 29éves vagyok, és sajnos olyan helyzetbe kerültem húsz évesen, hogy el kellett mennem otthonról, akkor személyi hitelt vettem fel, amit nem tudtam fizetni, bar listára raktak, azóta van munkahelyem, de mivel sehol nem kapok egyedül hitelkivàltó hitelt, ezért felvettem a diàkhitelt, egy félévre, hogy abból fizessem vissza. A faktoringos hitelt hiàba törlesztem, soha nem fogy el, diàkhitelből pedig egyösszegben ki tudom fizetni, és azt pedig màr egyszerűen visszafizetem, amíg meg elfogy, legalàbb lekerülök a bàr listàról.

Ez is egy megoldàs.

Sajnos nem mindenkinek rózsaszín az élete, huszonévesen is volt diàkhitelem, amit vissza is fizettem gond nélkül. Szerintem még mindig ez a legolcsóbb hitel a piacon, és igen, nekem jelen esetben emiatt nagyon nagy segítség, mert olyan célt szolgàl szàmomra, amit másképp egyedül nem tudnék megoldani, màrpedig nem szàmíthatok senkire.

Most jutottam el odáig, hogy ki tudjak fizetni egy normàlis hitelt. Egyedül, szülők nélkül nagyon nehéz volt mindent megoldani.

Emellett idén megkapom a diplomàm, kapok egy jó àllàst, és pikk pakk kifizetem.

:) KÍVÀNOM HOGY MINDENKINEK MEGJÖJJÖN A HÉTEN A HITEL, ÉS TUDJA RENDEZNI AZ ÉLETÉT, AHOGY SZERETNÉ, ÉS MINDENKI DIPLOMÀZZON LE, ÉS KERESSEN SOKAT :)

2023. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 228/849 A kérdező kommentje:

Ha befektetés miatt veszed fel a hitelt és nem azért mert élelemre, lakhatásra kell akkor azt inkább”jókedvből”, mint “muszájból”.


Mire vagy kíváncsi, hogy én mit csinálok? Ha végig olvastad volna az összes választ rájöhettél volna, hogy nem mások pénztárcájába turkáltunk eddig.


Dobjuk össze neked új telefonra? Indítsak adományt? Sajnáljunk meg?


Na pont azért tart itt a magyar oktatás mert egy magyar szakos “jövő tanára” nem tud helyesen írni.


Megtisztelek annyival, hogy nem hülyéztelek, gyíkoztalak le. Én is kikérem ennyire a tiszteletet Tőled.


Megnyugtatlak nem politológiára járok, nem vagyok Fideszes se. És szerencsére nem ebbe az országba képzelem el a jövőm se mint a mai fiatalok nagy része már.

2023. febr. 6. 20:28
 229/849 A kérdező kommentje:

Nekem nem változott semmi:/


Kedves 228-as válaszoló. Örülök, hogy sínre került az életed és minden jó irányba megy. Gratulálok a diplomádhoz így ismeretlenül is😊

2023. febr. 6. 20:30
 230/849 anonim ***** válasza:
0%

Nem érdekelsz kérdező, sem a provokálásod.


Sőt, én kérek elnézést. Túltoltam, meg felültem neked.


Maradjunk a zsepinél. :)

2023. febr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... ❯❯

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!