Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mindenkinek van legalább...

Mindenkinek van legalább 30-40 millió forint önerőből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nézegettük az eladó ingatlanokat párommal, és nem fér a fejembe, hogy ezt a rengeteg brutal drága lakást/hazát ki veszi meg?

Ennyi gazdag ember lenne itthon?

Ha valaki 500 ezer forintot keres nettó havonta, az is csak egy 20 milliós hitelre elég, de jellemzően az emberek zöme nem keres ennyit. Szóval hogyan oldják meg a lakásvásárlást? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen helyzetben, hogy otthonról nem kapok támogatást?


24N


2022. máj. 22. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 A kérdező kommentje:

Ha tudnál szöveget értelmezni, akkor értened, hogy a berszamfejto béreket fejt, és mint olyan, látom, hogy az INFORMATIKUSOK mennyit keresnek. Az ő bérük, amit irtam, nem az enyém.

De mindegy, a továbbiakban nem valaszolok egy hozzaszolasodra sem, mert okadnom kell a stilusodtol (ahogy a többieknek is, ezért a sok lepontozas).

További jó életet ✌🏻

2022. máj. 24. 19:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!