Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mindenkinek van legalább...

Mindenkinek van legalább 30-40 millió forint önerőből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nézegettük az eladó ingatlanokat párommal, és nem fér a fejembe, hogy ezt a rengeteg brutal drága lakást/hazát ki veszi meg?

Ennyi gazdag ember lenne itthon?

Ha valaki 500 ezer forintot keres nettó havonta, az is csak egy 20 milliós hitelre elég, de jellemzően az emberek zöme nem keres ennyit. Szóval hogyan oldják meg a lakásvásárlást? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen helyzetben, hogy otthonról nem kapok támogatást?


24N


2022. máj. 22. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim válasza:
26%
Ügyesen kell, én úgy csináltam.
2022. máj. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 A kérdező kommentje:

Nem tervezek gyereket, mert ide teljesen fölösleges.

Nem akarok csak azért gyereket vállalni, hogy támogatást kapjak és lakashoz jussak. Ismerosi körben sok ilyen van, hadd ne mondjam, hogy 10-ből 9 esetben hogyan végződött…

2022. máj. 22. 15:17
 13/81 anonim ***** válasza:
15%
Akkor te igy jartal, neked ennyit jutott az eletben.
2022. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
0%

#10 sokra mész a büszkeséggel, ha mégse vagy elégedett és mégse tudsz vele egyről a kettőre jutni. Ajánlom add lentebb az igényeket.


Keress egy párt aki legalább ennyit hozzátesz és akkor 2,5 év alatt megvan az önerő. Ne járjatok nyaralni, meg étterembe, wellnesezni, bagóról le kell mondani és akkor meglesz az az önerő 1,5 év alatt is.


Válaszaidból lejön (sajnos), hogy nem látod a fától az erdőt.

2022. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 A kérdező kommentje:

🤣🤣🤣

Mi jön le a válaszból? Semmi ilyenre nem költünk, de örülök, hogy jobban tisztában vagy a vásárlási szokásaimmal, mint én.

Milyen egorol beszélsz?

Leirtam, hogy mennyit keresek, hogy adjak nektek egy viszonyítási alapot, hogy nem a keresetemmel van a probléma.

2022. máj. 22. 15:26
 16/81 A kérdező kommentje:

13-as

Neked meg ezek szerint az jutott az életben, hogy ilyen savanyú legyél mindenkivel.

2022. máj. 22. 15:26
 17/81 anonim ***** válasza:
32%

"Leirtam, hogy mennyit keresek, hogy adjak nektek egy viszonyítási alapot, hogy nem a keresetemmel van a probléma."


De azzal van, hiszen a keresetedbol nem engedhetsz meg magadnak ilyen ingatlanokat.

2022. máj. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 A kérdező kommentje:

A lakás árakkal van probléma.

Szerintem nem csak engem érint ez a dolog. Magyarországon az átlagfizetés valami 500 bruttó és akkor sokat mondtam. Szóval az átlagkeresethez képest bőven sokat keresek. Nem ezzel van a gond, hanem hogy ellehetetlenítik a lakásvásárlást. Ha az ember nem akar harmat szülni, semmilyen kölcsönt nem kap, amivel lehet kezdeni is valamit.

2022. máj. 22. 15:32
 19/81 anonim ***** válasza:
32%

Semmi ertelme annak, amit irsz. Ha nem vennek ezeket a lakasokat 30-40 millioert, akkor nem kerulnenek ennyibe. Ugyanugy kereslet-kinalat alapon mukodik ez is, mint barmi mas.

Te nem engedhetsz meg magadnak ilyet, mas meg igen.

Senkit nem erdekel mennyi az atlagfizetes, ha megveszik ennyiert, akkor nem fogjak olcsobban adni.

2022. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 A kérdező kommentje:

De a kérdés arra vonatkozott, hogy ha az emberek többsége ennyit keres, akkor mire adnak nekik ennyi hitelt ?

Nem arra, hogy miért adjak ennyiért a lakásokat.

2022. máj. 22. 15:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!