Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mindenkinek van legalább...

Mindenkinek van legalább 30-40 millió forint önerőből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nézegettük az eladó ingatlanokat párommal, és nem fér a fejembe, hogy ezt a rengeteg brutal drága lakást/hazát ki veszi meg?

Ennyi gazdag ember lenne itthon?

Ha valaki 500 ezer forintot keres nettó havonta, az is csak egy 20 milliós hitelre elég, de jellemzően az emberek zöme nem keres ennyit. Szóval hogyan oldják meg a lakásvásárlást? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen helyzetben, hogy otthonról nem kapok támogatást?


24N


2022. máj. 22. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 A kérdező kommentje:

Persze 48-as hihető :D ehhez nem elég a nyelvvizsga vagy a nyelvtudás, fordítói képzés nélkül nem fordithatsz.

Plusz nem európai nyelveket fordítok, úgyhogy pláne nem olyan egyszerű, mint gondolod.


50-A páromat nem cserélném le senkire, nem kell nekem más pénze, sosem kellett.

2022. máj. 23. 19:17
 52/81 A kérdező kommentje:

Ne aggodj, nincs akcentusom.

Akkor elmondom érthetően, hogy legálisan nem végezhet az fordítói munkát, ha nincs róla papírod, a nyelvvizsgával semmire sem mész.

Engem nem zavar, hogy nem anyamek hatan kapaszkodom fel, mint te :)

Komolyan nem értem, most erre vered magad? Gondolom, igazán tartalmas életed lehet és remek szemelyiseged, ha oromodet leled abban, hogy boldog boldogtalannal megoszd, hogy milyen csodás az életed. Ha annyira király lenne, nem a kérdésemre írogatnal.

2022. máj. 23. 20:48
 53/81 anonim ***** válasza:
48%
Ha nem zavarna hogy nincs semmmid nem írnál ide ki kérdést. Szóval nagyon is zavar. Ha nem a szüleim segítségével indulok el akkor kinek? Nagyon naív vagy még, hiába van papírod a fordítói képességedről azért kell mögé nyelvtudás. Ja és nem mindenki akar lenni fordító. Sok sikert az életben bár szükséged is lesz rá.
2022. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
23%

“Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen helyzetben, hogy otthonról nem kapok támogatást?“


Na pontosan az fáj neked hogy nem kaptál otthonról segítséget és anyádék is csórók.

2022. máj. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
0%

#32: "Vannak sokan, akik szinten kokemenyen tanultak es a fizetesed duplajat/triplajat keresik."

Az 1,4-2,1 millió nettó/hó. Hol keresnek ennyit sokan? Főleg tanulás eredményeként.

2022. máj. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
48%
32# Orvos, fogorvos, fogtechnikus, bőrgyógyász aki esztétikai plasztikát végez mint szájtöltés/botox/filler, plasztikai sebész. Magánrendelővel rendelkező mikrobiológus, építész kivitelező, jogász, magánovi tulajdonos, gyógyszerész saját patikával..
2022. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
48%
De nem akartam a klasszikus informatikust leírni..
2022. máj. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
77%

Az #56-ban felsoroltak hihetők. Még a nagyvárosi állatorvos is lehet ilyen.


Klasszikus informatikus? Én szoftverfejlesztőként dolgozom, de nem ismerek olyat, aki 1,4 millió nettót keresne itteni cégnél. Legfeljebb bruttót, de ahhoz már valami vezetőnek is kell lenni.

2022. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
48%

#58 szerencsere nem jelent semmit, hogy te kiket ismersz.

Viszont erdemes lehet interjuznod komolyabb cegekkel, ha igy le vagy maradva a piaci helyzetet illetoen.

2022. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
0%
Accenture elég "komoly"? Evosoft mond valamit?
2022. máj. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!