Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mindenkinek van legalább...

Mindenkinek van legalább 30-40 millió forint önerőből?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nézegettük az eladó ingatlanokat párommal, és nem fér a fejembe, hogy ezt a rengeteg brutal drága lakást/hazát ki veszi meg?

Ennyi gazdag ember lenne itthon?

Ha valaki 500 ezer forintot keres nettó havonta, az is csak egy 20 milliós hitelre elég, de jellemzően az emberek zöme nem keres ennyit. Szóval hogyan oldják meg a lakásvásárlást? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen helyzetben, hogy otthonról nem kapok támogatást?


24N


2022. máj. 22. 14:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
60%

Felső 10 000-ről hallottál már?


Na.. ők nem alkalmazottak havi 500e-ért.

2022. máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
86%

Jó kérdés; én is mindig csak lesek, milyen árak vannak, aztán van, akinek már nem is első ingatlanaa, meg húszmilliós autóból is kettő, külföldi utak, magániskola a gyerekeknek... nem irigy vagyok, inkább szeretném megtudni, hogyan lehet ezt elérni.

Én sem keresek rosszul, de ez akkor is elérhetetlennek tűnik.

2022. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindenkinek, de sokaknak van. Te ezt nem engedheted meg magadnak, nincs ezzel semmi gond, sokan vannak meg igy ezzel rajtad kivul. Vannak olcsobb ingatlanok.
2022. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/81 anonim ***** válasza:
71%

Mivel neked nincs, így a saját bugyuta kérdésedre vagy ellenpélda.

Vegyél olyan ingatlant, amit megengedhetsz magadnak.

2022. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 A kérdező kommentje:

Vannak olcsóbbak igen, de azok is 30-40 körül vannak, egy panel is mostanában 50 millió, ennyi pénzem sem lesz soha, hiába keresek jól. Szóval ez az, ami bant. Hogy hiába tanultam, hiába vagyok jó a munkámban, keresek jól, saját ingatlanom hitel nélkül soha nem lesz.

Párom nemsokára örököl egy lakást, amit mondjuk jó esetben el lehet adni 30-40 ért, de ebből meg nem lehet labdába rúgni, én pedig nem tudok beszállni a költségekbe… :(

(Párom nagypapajanak a második felesége a haszonélvező, akit nem lehet kitenni és aki az egész családdal egy büdös bunkó).

2022. máj. 22. 14:38
 6/81 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy hasonlóan tularazva eladjak a régi ingatlanokat.

Nálunk pl 2015 körül 6-7 millióért mentek a panelok. Most 30 (!) alatt élvétve találni. Egy pár elad egy ilyen lakást, meg is van az önerő egy jóval drágább.

A fizetést meg általában 2 főre kell nézni.

2022. máj. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
21%

"ennyi pénzem sem lesz soha"


Ilyen hozzáállással nem is lesz.


"hiába keresek jól"


Olvasgass gazdagok élettörténetét. Ők nem keresik a pénzt, hanem csinálják. Más szóhasználathoz más tevékenység is társul.

2022. máj. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
14%
Te nem keresel jol h soha nem lesz 30-40 misid...
2022. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
16%
30 milliot szinte ingyen az az allam ha tervezel csaladot alapitani...
2022. máj. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 A kérdező kommentje:

4-es

Nyilván tudom, hogy nem mindenkinek van ennyi pénze, de azt látom, hogy borzasztó sokan rendelkeznek olyan anyagi háttérrel, hogy ezt megengedhetik maguknak. Ennyi erővel minden kérdés bugyuta, mert nem tudjuk rájuk a választ?

7-es

Jó időben jó helyen lenni baromi nehéz es nagyon kevés embernek jön össze. Sokat tanultam ahhoz, amit most csinálok, es büszke is vagyok magamra emiatt.

Nettó 700.000 körül keresek, ami nem mondanám, hogy rossz fizetés lenne, de reális vagyok es tudok számolni, nem lehet meg csak önerőre sem félretenni évből a pénzből vagy legalábbis kb 5-7 év biztosan kell hozza.

2022. máj. 22. 15:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!