Hogyan vegyen a gyerekem házat /lakást?

Figyelt kérdés

A kérdés elméleti.

A mostani árak mellett hogyan lehet megoldani?


Lenne keresete, de 10 évet kell dolgoznia egy kis lakásért is.


Házról meg ne is beszéljünk!!!!



2022. márc. 19. 11:49
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
67%
Nem elitélendő,de egy szülőnek az a legnagyobb öröm, ha a gyerek boldogul az életben és próbál mindent megadni neki,ahogy tellik rá. Mi mindig mentünk nyaralni, ha nem futotta külföldi útra,akkor belföldre valahova,nem mondtak le semmiről a szüleim azért, hogy nekunk félrerakjanak,csak mint írtam ilyenekről, hogy nem cigiznek, nem isznak etc. Akinek ez akkora áldozat, az az ő baja,engem nem zavar, de hálát adok a sornak,hogyaz én szüleim nem ilyenek és én is azt tartom szem előtt, hogy én se legyek ilsen szülő
2022. márc. 20. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
47%
Nem vagyunk egyformák. Az enyémek sem ittak, cigiztek, jártunk nyaralni, megvolt mindenünk, taníttattak, 25 éves korunkig eltartottak, de nem kaptunk lakásra valót a tesómmal. A tesóm felesége és az én férjem sem. Megoldottuk és jó megtakarításokkal is rendelkezünk, így már attól is majd leszakadt az arcomról a bőr, hogy nászajándékba egy lejárt lakástakarékot kaptunk a lakáshitelünkbe. Persze jól jön, meg örül neki az ember lánya, de annyi mindenre költhetnék ők is... Nem tudom. Én ezt az értékrendet kaptam. Ettől még mindig is biztonságban éreztem magam, mert egyfajta védőhálóként mindig ott vannak alattunk érzelmi és anyagi értelemben is, ha a szükség úgy kívánná. Mi is alattuk, ahogy a tesómékkal is ugyanez a szitu kölcsönösen. Szerető család vagyunk és fura azt olvasni, hogy nekünk meg sem kellett volna születnünk azért, mert a szüleink nem tudtak nekünk lakást venni és nem is volt ez igazán céljuk sosem. Ha belegondolok, akkor már 4 emberrel kevesebb lenne a világon, meg a mi gyerekeinkkel. És hány ilyen lenne még... :D
2022. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
61%
Nem ítélem el őket,ez is teljesen normális. Én ha nem támogatnak, biztos hogy nehezebben tudtam volna saját lakáshozés házhoz jutni, így meg már huszonévesen ez sikerült, hitelt vettünk ugyan fel, de sokkal kevesebbet kellett és ezért idegeskedni se kell miatta. Mi sem vártuk ezt el a szüleinktől, deén ezt láttam és ezt tartom normális dolognak
2022. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
51%

Nincs is ezzel baj. Csak a gyakori velejárója, hogy különböző életszemléleteket valló egyének ne fogadhatnák el, hogy másnak más a felfogása és az értékrendje. Én elfogadom, ha valaki máshogy gondolkozik. :)

Csak olyanokkal ne dobálózzunk, hogy az ne szüljön, aki nem dob 10+ millát minden gyereke zsebébe életkezdésnél, mert azt picit magamra veszem. :D Szerintem vannak ennél fontosabb dolgok is.

2022. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem vetted volna észre, nem én dobálóztam ezzel, hanem egy teljesen más személy. Masresztte kezdtél el egyből támadni, mert képtelen vsgy felfogni, hogy a társadalmi norma nem a te véleményed tükrözi és ezért hisztizel...
2022. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
16%
Ezt már válaszra sem méltatom. :)
2022. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
Persze, mert nem tudod, hisz csaka sz.rdobáláshoz értesz, csak mikor érvekkel megmagyarázzák az ellentétét,akkor hirtelen csak fogod a fejed :) Tipik
2022. márc. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:
79%
25 evesek vagyunk, most vasaroltunk lakast, zold hitellel onerobol!! Hozzateszem mindketten jol keresunk.
2022. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!